5 adimda seramik zemin yükleme

Seramik zemin yükleme, en kiremit tesisat projeleri gibi, adim ve tabaka bazen tabaka ile yer adim atiyor. Seramik zemin durumunda kurulum 5 adimda olur. Sonra kendi yere yüklemek için ya da belki de profesyonel bir çini ayarlayici tarafindan yapilacaktir bile proje kapsaminda anlamak için temel vardir.

Baz

Mevcut zemin bir üs için uygun olup olmadigini kendinize sorun. Bu kismen malzemenin yüzey ve kismen temel ne olacagini sertlik baglidir. Birçok malzeme, bir üs olarak çalismaya hatta eski vinil döseme, ama malzeme genellikle düzgün fayans yapistiricilari sopa sigorta hazir olmalidir olacaktir. Genellikle en iyi ana çimento levha tabakasi yere koyarak kolayca olusur. Bu temel zemin sertlesme yani sira iyi bir yapisma için mükemmel bir yüzey olusturur.

fayans döseme önce düzeni

Bu planlama asamasinda tüm engelleri ile basa çikmak için plan iyi bir planlama bu yüzden Odalar mükemmel dikdörtgenler asla. Kagit üzerinde bir plan yapin ve belki daha sonra tebesir ile katta tasarim yatiyordu. Bu sekilde malzeme ve zaman en iyi sekilde yapmak için düzenleri pratik yapabilirsiniz. Uyar ve mesafeleri kontrol etmek için kuru fayans disari atarken de, zaman ve hatalar too.Hi kaydeder

kadar kesme

En projelerinden biri önemli bir parçasi karo kesim oldugunu. Eger kesim yapacak nasil planlayin. Genellikle gerekli keser sonra kiremit kendisine transfer kagit üzerinde isaretlenebilir. Kavisli kesim kavisli kesim ile yardimci olmak için kullanilabilir. Bir çirpida kesici düz kesimler için çalisan ve islak bir testere düz kesimler ve L-kesim hem de kavisli kesim için malzemenin en kaldirarak yönetir.

mala çamur is

Çamur veya yapiskan düz bir tarafi ve diger disli bir mala ile alinir. Zemin tabanina ve sonra bir kiremit arkasina bir zaman ilk uygulama çamur, thinset küçük bir bölümü, çalisin. Yerine kiremit ayarlamak ve fayans yer yardimci olmak için katta kilavuz çizgileri kullanin. Ayrica fayans arasinda esit aralik korumaya yardimci olmak için özel plastik ayiricilar kullanabilirsiniz. Karo her kiremit üstünde yapilan bir 2×4 dokunarak yerde ayarlanir. Bir lastik çekiç ile yönetim kurulu dokunun.

tüm ama bitirme

Yaklasik 24 saat sonra temiz çini ve bir firça kullanarak fayans arasindaki alan için harç tedavi edelim. Daha sonra fayans arasindaki bosluklari için harç geçerlidir. Sig bir açiyla bir lastik yüzlü mala ile harç uygulayin. Bir dik açiyla harç samandira ile fazla çikarin. Herhangi bir asiri harç kaldirmak için kiremit silin. Harç kuruduktan sonra mühürleyen uygulayarak bitirmek.

Seramik zemin yükleme bakimi kolay ve çok uzun bir süre süren dayanikli bir yüzey koyar. Karo döseme yüklemek için emek projenin önemli bir maliyet oldugu için kendinizi asagi kiremit koyabilirsiniz, para kazanmak mümkündür. Uygun hazirlik daha az atik ile yapilan bir hizli proje gibi biri için yapar.