agaç türünü ötesinde parke döseme

Parke döseme bosluk tarzi ve enerji için sesi ayarlar. Renk düsünceli seçimi, yerli ya da egzotik ahsap belirli bir tür tahil ve dayaniklilik sicak rahatlama ya da enerjik faaliyet bir ruh hali olusturmak için yardimci olur. Ilk kez yenileme baslamadan Birçok ev sahibi genellikle daha çok dayaniklilik düsünmeye daha tasarim açisindan yeni mutfak, den, ya da tüm ev hayal. Bilgili bir müteahhit devreye giriyor olmasidir çünkü tamam

Bildigim kadariyla ahsap söz konusu oldugunda, parke döseme yükleme isleminin daha olabilir sadece çam, mese ya da akçaagaç plakalar daha. Eger seçim islevsel ve estetik yararlanmalari en az üç farkli yolu vardir. Ilk olarak, yerli türlerin bazi dahil Amerikan kiraz, kayin, siyah ceviz ya da kirmizi / beyaz mese ve akçaagaç çesitleri ek olarak hus agaci seçmek için. Egzotik türler için gül agaci, hickory, santos maun, tik, tigerwood, Brazillan kiraz, ceviz, kestane ve mese var. Ikinci olarak, kesinlikle leke veya boya farkli katmanlari kullanarak, zimpara ile döseme görünümü ile oynayabilirsiniz. Üçüncü olarak, bir odada plakalar desen ortaya koymak yolu ile tasarimlar olusturma seçenegi her zaman vardir. Plakalar genisligi ve uzunlugu da dekor için bir stilize efekti yaratabilirsiniz.

Parke döseme bir bosluk için çok dogal güzellik katar. Bu oda veya ev her stil için uygun olmayabilir, ama kullanildigi zaman her ev için deger eklese. Ve yeni insaat, montaj, ya da yenileme bir baska önemli yarari da hipoalerjenik oldugunu, hali aksine, bu yüzden bakteriler, alerjenler ve toz üzerine tutmayin. Ayrica hali aksine, dikkatle muhafaza eger, parke döseme bir ömür boyu sürebilir ve hasar, kumlu dolu ya da görünüsünü iyilestirmek için lekeli olabilir çünkü hatalar için bir oda var.

Son olarak, parke döseme dogal güzelligi korumak için yardimci birkaç gerekli bakim önerileri ile birlikte gelir. Onlarin korunmasi büyük bir kismi giris yollari ve diger yüksek trafik alanlarda ve tablolar ve kanepeler gibi büyük mobilya altinda stratejik hali yerlestirme kullanmaktir. Onlarin hayati boyunca biraz kaymis olacak ve çizilmeye neden olabilir, çünkü kumas kayar bazi sandalyeler, yatak ve kanepe altinda dogrudan kullanilabilir. Su hasari önlemek için, bakim, hizla dökülen temizlik döseme ile dogrudan temas uzak saksi bitkileri tutmak ve sert sabunlar veya deterjan kullanarak asla içerir. Günlük ve düzenli kir ve toz giderme bir vakum eki bir yumusak killi firça veya benzeri ucu ile tamamlanmalidir. Dogru bakim, tüm sonra, bu seçenek bir kullanim ömrü ile birlikte gelir. Yani, sürece çok yönlülük ve hasar önleme kolayligi fark eder etmez, bu keyifli bir deneyim olmalidir.