ahir – sadece bir at ahir ile ilgili degil

Bir sürü insan terimi, ahir isitme üzerine akillarini girecek seylerden biri hayvanlar için barinak olarak hizmet verecek kapali bir alandir. Ancak bu sadece bu farkli diger kullanicilarin ihtiyaçlarini tanimlamak için kullanilabilecek bir terimdir olarak bir yanilgidir.

Insanlar gerçekten insanlar için nasil çalistigini bilmek için asagidaki ahir tipleri bilmek için Bu nedenle, bu önemli. Ne yapmaniz gereken kendi mülkiyet ahir istiyorum neden bilmektir.

Ilk ahir tipi bir at ahir. Bu yukarida da belirtildigi gibi ahir taniminin klasik bir örnegidir. Bu ahir herkes kendi atlari için verebilir en iyi barinak bazi kabul edilir. Çünkü özellikle yetistiriciler için, bir at ne kadar önemli oldugunu, onlarin hayvanlari saglikli ve güçlü büyümeye yardimci olacak en iyi ahir olmasi gerekir.

Ahir bu tür alma hakkinda iyi bir sey, atlarin çok sayida uygun yardimci olacak farkli boyutlarda gelir oldugunu – ve bu çok yararli olabilir. Bu nedenle, kendi atlari da üreme için yardimci olabilir güvenli ve saglikli bir çevre, olacaktir.

Ahir yeni tip depolama ahir oldugunu. Bu insanlar disinda bile evlerinden kendi ögeleri tutabilir tutuyor vardir. Ahir bu tür hakkinda iyi bir sey, böylece evin araçlari ve diger donanim daginikligi tutarak, mümkün insanlarin evlerinin disinda bir depolama alani olmasi için yapacak olmasidir.

Sadece at ahir gibi, bu depolama binalari bazi herhangi bir sahibinin ihtiyaçlarina uygun farkli boyutlarda. Depolama ya da sadece küçük bir miktar bir ton ihtiyaciniz olsun, hizli bir sekilde depolama ahir hiçbir sikintisi yoktur bulacaksiniz.

Son olarak, insanlar için garaj olarak hizmet verebilir ahirlar var. Bu sekilde, hatta evlerini yenilemek olmayan bir garaj alani olabilir.

Sonuç olarak, kelime ‘ahir’ sadece depolama için kullanilabilecek bir atki araligi için genel bir terimdir. Ve piyasadaki tüm tedarikçiler ile, kesinlikle Ödeyebileceginizden bütçe içinde ihtiyaçlariniz için dogru olanlari bulmak mümkün olacak.