ahsap kepenkler yararlari

Bir ev sahibi olarak, size evde zaman büyük miktarlarda harcama olabilir çünkü ev mümkün oldugunca rahat olmak istiyorum. Eger aile üyeleri, vb oyun oynarken, televizyon izlerken, yemek, uyuklayan, evde okuma zaman harcamak zaman tüm bu anlari düsünün

Eger gün boyunca evde çok zaman harcama, büyük ihtimalle bir süre ya da diger vardir, evinize akis günes isigi rahatsiz olmalidir. Ilk basta, isik katlanilabilir gibi görünüyor. Ancak, bazi zaman içinde, yakinda isik aslinda gözleri ve neden oyalama rahatsiz oldugunu kesfetmek.

Bu sorunu çözmek için en hizli yolu pencerelerde panjur yüklemektir. Pazarda bugün, PVC, Vinil ya da ahsaptan yapilmis perdeler bulabilirsiniz. Genellikle vardir iç panjurlar olarak kategorize ve dis panjur vardir.

Iç panjurlar genellikle dis kepenkleri göre daha ucuz bir fiyata geliyor. Ahsap panjurlar son zamanlarda oldukça popüler bir seçenek haline gelmistir. Onlar dogada bulunan bir hammaddedir ahsap, yapilmis oldugundan, bu evde oldukça rahatlatici bir ortam olusturmak için yetenegine sahiptir. Bu, diger malzemelerden yapilmis kepenkler elde edemez bir seydir.

Dis panjurlar genellikle daha pahalidir. Giydikleri ve açik havada gözyasi dayanacak sekilde yapilir çünkü, onlar genellikle Cedar gibi daha dayanikli ahsaptan yapilmis olmasidir.

Ahsap panjurlar için kurulum çocuk oyuncagi. Panjur ince bir çerçeve üzerine monte edilebilir, ya da sadece çerçevenin disina monte edilebilir. Sizin için kepenkleri yüklemek için müteahhitler kiralayabilirsiniz, ya da kepenkleri kendiniz yüklemek için deneyebilirsiniz.

Istenmeyen günes isigi ile dikkat dagitici neden kurtulmak yani sira, ahsap panjurlar ayni zamanda tüm diger istenmeyen unsurlari tutmaya yardimci olabilir. Örnegin, hava soguk oldugunda, kepenkleri chill out tutmaya yardimci olur.

Son olarak, pratik fonksiyonlari yani sira, ahsap panjurlar da evinizin genel görünüm iyilestirmeye yardimci olabilir. Pek çok farkli tasarimlar arasindan seçim yapabilirsiniz. Elbette, evinizin mevcut tasarim sigar bir sey olacak.

Satin alma ve ahsap kepenkler yükleme pahali bir is degildir. Tabii ki, malzemelerin sinif ahsap panjurlar ve fiyat etkiler. Isçilik ayni zamanda önemli.

Eger ABD’de yapilan ahsap panjurlar seçerseniz Örnegin, daha yüksek kaliteli ahsap panjurlar bekleyebilirsiniz. Ancak, biraz daha yüksek fiyat ragmen ödemeye hazir olun.

Teknolojisindeki son gelismeler artik tercihlerinin daha genis bir yelpazesi var demektir. Isterseniz evinizde tam görünüm kemer panjur yükleyebilirsiniz. Bu yeni tasarimlari ve henüz evlerde hala yaygin degildir.