akülü matkaplar ipuçlari satin alma

Piyasada telsiz matkaplar, çok çesitli farkli özelliklere sahip her vardir. Ne olursa olsun seçtiginiz modelin, elinize rahat oldugundan emin olun. Size en uygun olani bulmak için magaza birkaç deneyin. Birkaç farkli el kulplari mevcuttur ve sadece onlara deneyerek size tercih ettigi bilecek. Kullanimi kolay olacak bulmak için kontrollerin konumunu bak.
akülü matkaplar özellikleri
Degisken hiz arayin. Sert malzemeler düsük hizlarda gerektirir. Daha yumusak malzemeler yüksek hizlarda gerektirir. Ayarlanabilir bir kavrama bir akülü matkap üzerinde için mükemmel bir özelliktir. Açilmis olan malzemelerin yogunlugu ile otomatik olarak bu degisim. Bunun dogru debriyaj durumu hakkinda tahmin ihtiyacini ortadan kaldirir gibi bu özellik, yeni baslayanlar için harika.

Matkap güç seviyesini düsünün. Iki yirmi dört volt gerilim araliginda. Dogru matkap seçerken ihtiyaçlarinizi düsünün. Yüksek volt agir malzemeler delme için gereklidir. Her zaman size yeterli güce sahip olacak emin olmak gerekir düsünüyorum biraz daha yüksek gerilimle bir matkap seçin.

Pil bir baska önemli husustur. Pil ömrü matkaplar arasinda büyük farkliliklar gösterir. Iki pil ile bir model arayin. Diger sarj olurken bu özellik sayesinde, bir pil kullanarak olabilir. Yalnizca bir aldiginiz kadar, pili sarj etmek için durmasina gerek yoktur. En kisa sürede size güç seviyesi düsüsü olarak pili degistirin.
akülü matkaplar üreticileri
Bir Makita akülü matkap ahsap dükkanlar popüler. Bu sirket kablosuz modelleri sunan ilk biriydi ve teknoloji ilerlemeye devam. Bu matkaplar dayanikli ve uzun ömürlüdür. Farkli modellerin çesitli mevcuttur. Degisken hiz ve birden fazla tork ayarlari gibi özellikleri onlari çok yönlü olun. Piller en son teknolojiye sahip. Birçok model iki pil ile gelen ve bazi bir on bes dakikalik hizli sarj cihazi ile birlikte gelir.

Makita 18 volt 1/2 inç akülü matkap iyi bir güç ile kompakt bir tatbikat. Ergonomik tasarimi verimli güç ile, çalistirmak için bu rahat hale getirir. Degisken hiz ve vites kilidi tahrik sistemi gibi özelliklere daha kolay ve verimli sondaj yapmak. Bu matkap iki uzun ömürlü pil ile geliyor.

Ridgid 1/2 inç matkap yeterli güç için 18 volt vardir. Bu model yüksek kapasiteli pil ve her ikisi de ayni anda tahsil saglayan bir çift sarj cihazi ile birlikte geliyor. Böyle bir iki vitesli sanziman ve 24 pozisyon debriyaj gibi özellikler bu matkap mükemmel, agir bir araç haline getirmektedir.

Ridgid araçlari da 14.4 volt ile büyük bir 3/8 inç akülü matkap olun. Bu matkap güçlü, ama agir olma egilimindedir. Bes kilo agirliginda. Bu degisken hizlar geri hiz ve 24 pozisyon kavrama gibi özellikleri bu çok yönlü bir araç haline getirmektedir. Iki pil paketleri bu model ile birlikte.