bahçe çanta ve bahçe dize dahil olmak üzere en bahçe aksesuarlari … _

Eger barbekü hakkinda benim son makale (Eger mükemmel Barbekü olusturmak için ipuçlari ve ürün) okursaniz, Bahçe Aksesuarlari Araligi en popüler ögeleri bazilari hakkinda ögrenmek için hazir olacaksiniz. Orada bahçesinde dinlenmek için oturarak ve göründügü kadar büyük hayran güçlü olmak gibi bir sey, ama bu ne yazik ki ayni zamanda (bu ürün bu kadar çim, zemin kaplamasi gelen yapraklari toplama biraz zaman harcamak ve gerekir anlamina gelir ) evinizin de önünde kadar takas için faydali olacaktir.

Sizinle bahçe toplama bahçe atiklari dolasiyor, yardim sahip olacak kadar sansli degilseniz meltem esiyor bir plastik torba bir sabit ve sinir bozucu bir is gibi görünebilir. ‘Handy Hoop’ kolayca doldurmak için açik çanta tutan bir parlak basit ve kullanimi kolay bir üründür. Sadece çöp torbaya çember ve klip açmak ve sabitlemek için çember kapatin. Onun bu kadar kolay. Bu daha nankör bahçe görevlerinden biri hizlandirmak için saglam, zaman tasarrufu cihaz.

Eger olsa tüm bu bahçe atiklari ile ne olacak? Tüm bu toplanan yaprak ve bahçe enkaz için ekstra depolama ariyorsaniz, ‘Pop-Up Bag’ daha bak – Bu bahçe çanta bir üst kapak, fermuar ve sert tabani bu tür ögeleri saklamak için ideal ve mükemmel vardir geri dönüsüm merkezine almak için bir tasiyici olarak kullanmak – sikistirilmis üst arabanin arkasinda iken dökülmesini yaprak ve çim engeller!

Essiz yay tasarimi kendini açik tutar ve kompakt depolama ve tasima için asagi çöker anlamina gelir. Yastikli kollari, yirtilmaya dayanikli branda kumas ve kolay bosaltma için devrilme kolu ile bir çaliskan ögenin, bunu olmadan yönetilen merak edecegiz!

Sabit taban ekstra güç ve denge saglar ve onu giyen çok zor. Bu, 45cm boyunda açilan 37 litre hacimli ve 25 kg yük kapasitesine sahiptir. Bu bahçe isleri daha da kolaylasti!

Bazi müsterilerimiz gibi Bahçe Sicim aradiginiz oldum, simdi geri stok bir Tin String – Bahçe Dize, artik bakmak zorunda anlamina gelir! Kapagin üzerinde çok yararli kesici ile bir teneke ile donatilarak, o bahçe sicim yaklasik 80 metre (260 ft) içerir. Ayrica kullanim binlerce evde olmasi gerçekten yararli bir madde var ve yesil ve beyaz mevcuttur.

Essiz yay tasarimi kendini açik tutar ve kompakt depolama ve tasima için asagi çöker anlamina gelir. Yastikli kollari, yirtilmaya dayanikli branda kumas ve kolay bosaltma için devrilme kolu ile bir çaliskan ögenin, bunu olmadan yönetilen merak edecegiz! Sabit taban ekstra güç ve denge saglar ve onu giyen çok zor. Bu, 45cm boyunda açilan 37 litre hacimli ve 25 kg yük kapasitesine sahiptir.

Bu bahçe isleri daha da kolaylasti! Yeni ürünler her zaman eklenmektedir, tam Bahçe Aksesuarlari Araligi bakin.