banyo 2011 yilinda yeni ve taze bir görünüm vermek için bir dus dönüsüm deneyin

Sizin Yeni Yil Çözünürlük bir banyo yeni model eski banyo yatirim yapmak olabilir olabilir armatürleri ve sihhi tesisat yipranmis var, ve de olmasi gerektigi gibi zaman içinde bu sistemler sonunda artik çalismaz. Eger banyoda istediginiz tüm özellikleri bazi ön planlama yapmak, bütçenizi adresinden banyo yeniden proje getirmek istiyorsaniz bu, mantikli. Muhtemelen de oda yeni bir iç tasarim estetik ve dönüsüm dus küvetli oldugunu ulasmak için bir dramatik bir sekilde vermek isteyeceksiniz. Dus dönüsüm için bir küvet sabah hazirlaniyor için banyo bir daha kullanici dostu demektir verecek, ve de yeni bir görünüm ile oda saglayacaktir.

Eger banyoda dus küvet dönüstürmek için proje baslattiginizda, küvet yerine dus tava bakarak biraz zaman geçirmek isteyeceksiniz. Küvet yerine dus tava da insaat ekibi dus kabini alani içindeki su tutmak için kullanacagi en önemli unsurlarindan biridir.

Sizin küvet yerine dus dus pan ile birlikte çalisir diger bir özelligi, seçtiginiz zemin drenaj türüdür. Geleneksel insaat, yuvarlak bir zemin drenaj siklikla kullanilmaktadir. Bu drenaj da tahliye dogru yönlendirilmesi için dus su için sirayla tahliye etrafinda insa yuvarlak bir egim gerektirir. Lineer bir drenaj, diger taraftan, bir dar uzun bir dikdörtgen seklinde, ve düz bir sekle nedeniyle, bu tahliye dogru yerçekimi yoluyla su yol insa edilmesi için tek bir egim gerektirir.

Eger dus dönüsüm çesitli nedenlerle bir yuvarlak drenaj üzerinde dogrusal bir zemin drenaj düsünebilirsiniz. Eger küvet yerine dus projede dogrusal drenaj kullaniyorsaniz, dus kabini girisinde drenaj yerlestirebilirsiniz. Dus dönüsüm için bir küvet drenaj yerlestirme Bu tür örnegin, islak bir oda dus olusturmaniza olanak saglar. Bu dus tamamen banyo için açik bir fikir veren, odasinda çevreleyen zemin ile yikayin edilir. Dogrusal banyo geri kalani içine dus dönüsüm suyun akisini durdurmak için kullanilir akitir. Dus girisinde engeller yoktur, çünkü ek olarak, lineer drenaj, tekerlekli sandalye biri haline dönüstürme dus için küvet yardimci olur. Eger dus küvet dönüstürdügünüzde, dogrusal drenaj da yuvarlak zemin giderleri ile yapilamaz dus kabini içinde karo, mermer veya tas büyük parçalar, kullanmaniza olanak saglar ve böylece daha fazla tasarim seçenekleri var. Yuvarlak drenaj ile karsilastirildiginda daha az zaman koltuk dogrusal tahliye için gereklidir çünkü Son olarak, dogrusal bir drenaj kullanan bir küvet yerine dus proje indirdi kurulum maliyetleri nedeniyle yuvarlak bir zemin drenaj, daha yüklemek için daha az maliyeti.