banyo aynasi sis-ücretsiz yapmak için ipuçlari

Dus güne baslatmak için en rahatlatici henüz gençlestirici yollarindan biridir. Basinizi günün faaliyetlerinin dinlenme olarak, dus sakince üzerine kafa. Eger dis firçalama ya da makyaj uygulayarak, sabah ritüelleri tiras devam edebileceginiz gibi, size banyo aynasi açmak ve tüm ayna kapsayan ama sis sey görmüyorum. Bir dus alirken banyoda üretilen nem ve buhar banyo aynasi tüm bugulaniyor kalkiyor neden olarak suçlu. Daha sonraki adim, temiz, ya da daha dogrusu, sis çikarin ve kullanmadan önce bu gicirtili temiz yapmak için tekrar tekrar ayna firçalayin. Burada ilk etapta sisleme kadar gelen banyo aynalari önlemek nasil oldugunu.

– Banyo aynalari sis-serbest tutmak bir, basit geçici, etkili ve oldukça açik bir sekilde ayna üzerine bir havlu yerlestirerek geregidir. Nem ayna eklemek olmaz ki sadece ayna üzerinde havlu asmak. Bu havlu güvenli ve düsmelerini önlemek için ayna köselerinde üzerinde kelepçeler yerlestirebilirsiniz. Bunlar olmadan, havlu dus disari adim zaman düsmenize neden olabilir. Aynanin köseleri zarar ya da ellerinize zarar vermek degil sekilde kelepçeler yerlestirerek Ancak dikkatli olun.

– Ayrica banyo aynalari üzerinde araç için kullandiginiz anti-sis malzemeleri kullanabilirsiniz. Cam yüzeyleri temel olarak aynidir ve bu sis, ayni tip savas gibi anti-bugu özellikleri de aynidir. Bu çalismasi için, önce, anti-sis maddeler Sonraki set in izin kiri temizlemek için bez temiz bir parça ile cam silin bez diger tarafta anti-sis bol miktarda koymak gerekir çözümü. Dairesel hareketlerle, cam içine anti-sis çözüm ovalayin. Bu en azindan önümüzdeki birkaç dus için sis-ücretsiz cam devam edecektir.

– Pratik ve siralama-ev yapimi hile olarak, sis önlemek için ayna üzerinde tiras kremi kullanin. Herhangi bir ayna üzerinde herhangi bir krem ??uygulayarak ile ayni, temiz bir bezle silerek aynadan kiri. Daha sonra, ayna bir tarafinda tiras küçük bir miktar sprey ve dairesel bir hareket ile, bütün yüzey üzerinde tiras kremi sürün.

Bu isin tüm banyo aynasi sis-serbest tutmak merak ediyor çünkü ne anti-sis çözüm ya da tiras kremi türü önemli degildir. Size dus yüzden bir dahaki sefere, tamamen rahat ve bir sonraki yapmaniz gereken yapmaya hazir dus disari adim böylece bu ipuçlarini herhangi birini unutmayin. Sizin sis problem çözme kolay ve bu kadar zaman ve enerji almaz. Eger günün sorunsuz ve sabah akisini bozacak her türlü can sikici banyo aynasi sis olmadan baslangiç ??olarak henüz yararlari gerçekten hissedilecektir.