banyo tasarim ögeleri – banyo lavabo

Banyo lavabo artik çogu banyo bulunan sadece fonksiyonel porselen havzasidir. Simdi seçim için seçenekler çok çesitli önemli bir tasarim elemanidir.

banyo lavabo malzemeleri

Lavabo monte altinda standart porselen ek olarak, artik malzeme bir ürün yelpazesine lavabo bulabilirsiniz. Popüler malzemeleri seramik, tas, granit, mermer, ahsap, bakir, paslanmaz çelik, bronz, pirinç, ve cam içermektedir. Lavabo, sizin makyaj ve tasarim estetik bagli olarak, kare, oval ve dikdörtgen sekiller, yuvarlak mevcuttur. Hangisini seçerseniz seçin malzeme, bu lekeleri önlemek leke ve filigran için kapali oldugundan emin olun. Ayrica banyo lavabo istismar bir sürü almak için temiz ve bakimi kolay oldugundan emin olun.

banyo lavabo ortak stilleri

Lavabo çesitli stilleri mevcuttur. Lavabo karsi kenarina altinda ve makyaj dolaplar arkasinda aittir hangi standart karsi monte lavabo, kurulumu ve bakimi için hala en popüler ve en kolay yöntemdir. Eger daha çagdas bir tarz istiyorsaniz veya küçük bir banyo alani varsa, diger seçenekleri mevcuttur.

Gemi Lavabolar – modern banyolar Su anda çok popüler, bu lavabolar karsi üstüne oturup, ya da içine kismen dinlenme olabilir. Tamamen görünür oldugu için, Eger satin almadan önce tamamlanan banyo dekorasyonu düsünün çok önemli. Bu lavabolar profesyonel uygun drenaj, sizdirmazlik ve yastiklama saglamak için yüklü olmasi en iyisidir.

Lavabolar Kendinden Rimming – lavabo sayaç altinda aittir, fakat dudak çagdas bir görünüm eklemek için sayaç üstüne yatiyor.

Konsol veya Ayak Lavabo – alanin dar oldugu yarim banyolar için özellikle iyi. En ayakli veya konsol lavabo drenaj borulari ve lavabo baglar gizler bir stand üstünde bir gemi lavabo yer alir. Bazi birkaç çekmece ve sabun için bir dudak var, ama bazi hiç depolama alani saglar.

Duvara Montaj Lavabolar – küçük banyolar için bir baska iyi bir seçim, duvara monte lavabo hiçbir baz ya da tezgah var. Borular genellikle havza arkasinda gizlidir. Bu lavabo seçmeden önce, Çitçit dogru yerde oldugundan emin olmak için yüklenici ile kontrol edin. Tek basina Alçipan duvara monte lavabo desteklemez.

Köse Lavabo – Yer tasarrufu saglayan seçenekler son, köse banyo lavabo bir kaide veya duvara monte üzerinde olabilirsiniz. Bu banyo kösesinde yerine bir duvara monte edilebilir böylece lavabo geri 90 derecelik bir açi söz konusu.

Banyo yeniden zaman, lavabo veya makyaj ilk iki tercih, ama sen de satin almadan önce iki uyumlu oldugundan emin olun. Yeni lavabo eski lavabo farkli bir sihhi tesisat yapilandirma varsa, sizin borulari yükseltmek için uzman bir tesisatçi ise lütfen. Kendiniz yaparak banyo sel riski yoktur.