banyo tasarimi en son trendleri

Oakland bir yatirim için, banyo yeniden harika bir fikir ve First Rate Tadilat, Inc mükemmel bir oda olusturmak için sertifikali müteahhitler ve proje planlamacilari vardir. David Pinsley sirketin baskan yardimcisi / üst düzey tasarimci / satis yöneticisi. Iste, o insanlar bugün en sik ve trendy banyo tasarimi söz konusu oldugunda aradiginiz tartisiyor.

Yeniden sektöründe 40 yili askin tecrübesi ile, ben egilimlerin çok gelip gördük. Insanlar banyo tasarimi en son trendler hakkinda bana sor, ben onlarin bütçe ne oldugunu onlara sormak ve tam olarak ne tasarimi için çalisiyoruz.

Banyo egilimleri bütçe ile el ele gider.
Banyo her türlü tasarimi arkasindaki fikir sizin özel ihtiyaçlarina uygun gerektigidir. Eger 50.000 $ ‘lik bütçe varsa, istediginiz her seyi koyabilirsiniz. Eger 5.000 $ bütçe varsa, baska seyler bir çift ile bir kaç sey degistirmek ve temelde ne için benzer devam edecektir. Üst egilimleri sadece büyük bütçeleri olan insanlar ile ilgilidir.

Ben sadece ayni aile için bes ya da alti yeniden isler yapti. Ev sahibi bir fiyata soruyor hiç ya da bittiginde ne tür bütçe, o sadece bir yasa tasarisi için soruyor. Para olursa olsun onun için bir göz degil bu yüzden büyük bir bütçeye sahiptir. Ben onun sinirsiz bütçe ile bazi ürünler bir araya koymak yardimci, ve o ne isterse disari seçer. Farkli banyo tasarimi yerlere gitmek ve seçmek için güzel seyler var. Orada San Francisco Bay bölgesinde tasarim merkezleri çok, bu nedenle gökyüzü siniridir.

Banyo tasarimi en büyük egilim bugün alandir.
Bu gün, insanlar depolama alani çok istiyorum. Onlar spa gibi hissediyorum kendi banyo istiyorum, onlar etrafinda Salon için lüks bir yer istiyorum, onlar oturmak yere istiyorum. Onlar da lüks bir otel ya da bir kaplica yasanan birine benzer rahatlatici bir atmosfer olmasini istiyorum.

Sik sik, biz Hey, ben sadece bir lüks süit kaldi Bu otel, gitti “, bize müsterimiz var. Bu biz tam olarak ne oldugunu ve bizim evde o yeniden isterim. ? “Ben bugün en popüler trendleri bu maliyet ne derdi ki:

1. Isitmali fayans zemin
2. Aynalar sürü
3. Çok sayida oda
4. uzanmaniz alanlari
5. Çoklu dus basliklari
6. Oturup yerlestirin
7. Buhar ve dus
8. depolama alani
9. Whirlpool banyolari

Ne gerek banyo tür olursa olsun, biz stil ve malzeme en son endüstri trendleri bilmek Elmas sertifikali müteahhitler bir kadroya sahip. Eger kiremit için dus istiyorum ve bir akim kapli modern bir görünüm için cam kapi yüklemek veya bir antika tarzi pençe ayak küvet yüklerseniz, ekibimiz isleyebilir. Eger içeri istediginiz yönde oldukça emin degilseniz bile bizim tasarim ekibi hizmetlerini kullanabilirsiniz