banyo tesisleri acemi ipuçlari

Çogu kisi banyo montaj isleri korkuyor. Onlar bu görevleri çabalarin çok ihtiyaç duyan ve bu konuda bilgi iyi bir miktar kazanmak gerektigini düsünüyorum. Ancak banyo tesisat ekstra fantezi olmasi gerekmez. Dus veya küvet montaji profesyonel bir yardim almadan evde yapilabilir. Bu görevleri yerine hakkinda merak ediyorsaniz, burada banyo tesisler için bazi yararli acemi ipuçlari. Bu ipuçlari, muhtesem banyo zevk için banyo açacak fantezi özellikleri ile donatilmis yüksek teknoloji ürünü bir modeli ile yipranmis dus / küvet geri yardimci olacaktir. Hatta tamamen banyo yeniden görevi için alabilirsiniz. Piyasa parlak seçeneklerle doludur. Bütçenizi göre bunlardan bazilari satin alabilirsiniz.

ucu 1
Eski Gold oldugunu: Eger eski küvet ve dus bertaraf hazir oldugunu düsünüyorsaniz, yaniliyorsunuz. Bunun yerine aslinda özel olarak olusturulmus bir banyo tesislerinin heyecan verici bazi bakabilirsiniz eski eski banyo armatürleri yerine daginik ve pahali bir görev için alma. Bu kolay banyoda mevcut armatürlerin üzerine monte edilebilir. En iyi bölüm bu banyoda fayans, sihhi tesisat, duvar veya döseme yerinden veya hasar olmaz olmasidir. Bu en kolay çözümlerden biri oldugu bilinmektedir. Bu ayni zamanda bir gün içinde tamamlanabilir. Bu görevler kolay ve bir tesisatçi ya da profesyonel gerektirmez.
ucu 2
Kapi Fit: banyo degisiklik basit seylerle baslatirken, yükleme banyo kapidan uygun oldugundan emin olmak gerekir. Genellikle banyo küvetleri önce duvar ve zemin kaplama ile yeni evlerinde yüklenir. Bu ayni boyutta mevcut küvet yerine bir sorun olusturabilir anlamina gelir. Tek parça küvet yerine eski bir ev için iyi olmayacaktir. Bir yedek is yapmak istiyorsaniz, piyasada bulunan birçok kesit dus kabinleri birini satin deneyin. Sen banyo tesisleri Oxford dükkanlarinda bu bulabilirsiniz. Bu fikstür güzelligi bir kez yüklü, diger tek parça demirbaslar ayirmak gerçekten zor oldugunu.

Tip3
Büyük Küvet: banyo küvetleri takarken göz önünde birçok sey var. Bu sihhi tesisat, zemin destekler ve sicak su isiticilari içerir. Durumda Evinizde yüklü su borulari ölçer yarim inç, o zaman çok derin bir küvet dolum çok zaman israf olacaktir. Bu üç çeyrek inç ölçme kurulum besleme hatlari dikkate almak akillica olacaktir. Mevcut sicak su tanki kolayca büyük bir küvet doldurmak için kapasite sahip oldugundan emin olun.

ucu 4
izni bina:

Sen deneyimli bir müteahhit ile kontrol ve banyo tesisler için izin bina her türlü ihtiyaç olmadigini görmek gerekir. Yasalari belediyeler arasinda farklilik ve düzgün yasalari takip yoksa rahatsizlik bir sürü yüz unutmayin.