banyo yeniden proje alma

Banyo yeniden sürecinin bitirme görevi biraz karmasik olma egilimindedir. Bir plan ve düzgün is yürütmek degilse, yeniden süreci bir felaket sonunda olabilir ve pratik kullanilamaz banyo ve agir bir para cezasi birakilmis olacaktir. Bu planlama bir banyo remodeling proje önce pesin olarak yapilmalidir ve is ona göre yapilir çok önemli.
Önce banyo yeniden süreci üzerinde çalismaya baslamadan, proje güdüsü belirlemelidir. Banyo yeniden iç dekorasyon koymak ya da söz konusu banyo iç mekan artirmak için yeni parçalari, koymak için gibi akilda farkli hedefleri ile çesitli amaçlar için yapilabilir.
Banyoda yeniden sürecinde alinmasi gereken adimlar istenilen amacina bagli olarak farklilik olarak, önceden plan yapmak çok önemlidir. Her küçük detay Planlama oldukça rahatsiz edici görünebilir ama bu uzun vadede hayal kirikligi ve ekstra harcamalar hem de kurtulmus oldugu için yapilmalidir.
Ayrica, banyo tür de dikkate alinmalidir. Bir tam hizmet banyo yeniden sürecinin banyo özellikleri nedeniyle yarim banyo yeniden farkli olabilir. Yarim banyo küçük bir iç mekan oldugu gibi, her zaman nerede bitmis banyo pratik ve kullanissiz bir olmaz, böylece banyo armatür yerlestirmek için dikkatli olmalidir.
Ayrica, yarim banyolar da da banyo görünümünü daha büyük görünüyor yapmak için banyo ve özel aydinlatma ve kiremit tasarimlari için daha fazla havalandirma saglamak için bir egzoz fani gibi bazi ekstra eklemeler gerekebilir. Böylece, küçük bir banyo yeniden ciddi dikkate alinarak yapilmalidir.
Yeniden projenin amaci belirlendikten sonra, bir bir yüklenici istihdam veya kendi kendine proje yürütmek için mi seçmelisiniz. Genellikle, bir banyo yeniden islem için bir müteahhit ise tek bir yüksek kaliteli malzeme dahil olmak üzere yaklasik 16.000 $ mal olacak. Bununla birlikte, ayni islem bireyin kendisi / kendisi tarafindan gerçeklestirilir ise, yaklasik% 50 oraninda bu maliyeti azaltmak mümkündür.
Bu daha pahali olmasina ragmen, bu tür elektrik ve sihhi tesisat isleri gibi banyo yeniden sürecinin bazi yönlerini profesyonel yardim gerektirebilir. Bu nedenle, kendi kendine süreci yürütmek ve gerektiginde profesyonel yardim aramak için tavsiye edilir.
Bir kendini tarafindan yeniden is üstlenmek karar verirse, bu bir proje zaman çizelgesi yapmak ve dogru sirayla görevleri yapmak için çok önemlidir. Ayrica, gereksiz gecikmeleri önlemek için is yerinde önceden hammadde getirmek ve saklamak daha iyidir. Bir banyo yeniden islem gerçekten zor bir istir. Iyi bir plan ancak görev çok daha kolay yapabilir.