basarili bir garaj kapisi yükleme

Yeni bir garaj kapisi yükleme zor ama hepsi bir aksama olmadan geçer saglamak zorunda degildir, orada birkaç önemli yapmak en ve bir takip gerekir yok.

Yanlis boy garaj kapisi siparis önlemek için dikkate almaniz gereken birkaç önemli sey var. Eger kadar mevcut ve garaj kapisi üzerinde degistiriyorsaniz Öncelikle, size mevcut ahsap çerçeve korumak için devam edip etmedigini seçmelisiniz ya da daha düsük bir bakim çelik veya CTP fabrika çerçeve (ile birlikte temin edilecek yeni garaj kapisi tercih edip sizin tugla dogrudan çözecektir) tavsiye etti.

Yeni garaj kapi siparis boyutu gibi düzensiz tugla veya zemin kaplama gibi herhangi bir montaj toleranslari, için izin vermez. En az 3 ayri yerde (Kurucular genel (üst, orta ve alt tavsiye) de açilis boyunca ölçüm alarak kapi siparis verirken herhangi bir tolerans için izin gerekir. Sonra (sol ölçümleri alarak yüksekligi için yine ayni seyi , sag ve merkez). DIY baska bir biçimde oldugu gibi olun, çift kontrol ve yapilan ölçümler dogru olanlar emin olun!

Eger tavsiye edilen fabrika çerçeve ile gelmek için yeni garaj kapisi isterseniz, sizin açilis tugla genisligine tugla ölçün. Garaj açma yüksekligini belirlemek için, zeminden lento alt kismina ölçün.

Kapatma kapidan durdurma ortak engel çesitli vardir unutmayin. Bunlar: Tugla iskeleler, kazanlar, yan / kapi parçalari, çelik veya ahsap kirisler, pencere, isik ve isik anahtarlari, gaz, elektrik ve su borulari ve metre, ve egimli tavan / duvar açilan arka kapi.

Zaman almak size mükemmel yeni garaj kapisi uydurma durur ortak engel bazi göz ardi yok emin olabilmek için zorunludur. Benim tavsiyem herhangi bir parça ve elektrik açacaklari garaj içinde sabit nereye tam bir fikir edinmek ve bu etrafindaki alani ele almaktir. Bu yeni garaj kapisi düzgün bir kurulum garanti edecek.

Belirtilen garaj kapisi boyutlari genellikle açilis büyüklügüne bakin hangi araciligiyla garaj kapisi seyahat (yani iç çerçeve boyutu). Üreticiler gerekli açikligi, ancak, kapi gerçek boyutu daha küçük olabilir saglamak için bir kesinti yapacak. Bu nedenle kesinti, her zaman açilis boyutu degil, mevcut panelin boyutunu ölçmek gerekir. Eger garaj kapi açma boyutlarini kurduk sonra, parça ve mekanizmasi uyacak emin olmak için garaj iç boyutlarini göz önüne almalisiniz. Herhangi bir tavan uzunlugu parçalar genellikle kapinin yüksekligine baglidir monte edilmistir.

Geleneksel olarak en garaj kapilari imparatorluk ölçümlere insa edilmistir ve çogu standart garaj kapisi boyutlari bu nedenle emperyal boyutlara üretilmektedir. Yeni bir garaj insa iseniz metrik için imparatorluk dönüstürmek saglamak.