bebek bjorn tasiyici hakkinda yedi notlar bilmeniz gerekir

Bebekler anne için büyük bir nimet vardir. Bebegin dogumdan sonra, bir kaç tane daha satin almak zorunda. Örnegin, dogumundan bu yana bir kaç ay sonra bir bebek tasiyici gerekebilir. Bazi insanlar dogumdan önce tasiyici satin. Bu tamam, ama bebek tasiyicilari için iyi markalari kesfetmek gerekir. Iyi örnekler Evenflo tasiyicilar, Infanto tasiyicilari ve Bebek Bjorn tasiyici içerir. Ikincisi marka simdi büyük bir popülerlik kazanmistir.

Eger kendi resmi web sitesini ziyaret ederseniz, bir SSS bölümü okumak için bir sans elde edebilirsiniz. Bu sik sorulan sorular bir çok rehberlik olabilir. Bebek Bjorn ürünleri birçok yönden sasirtici. Bunlar bebeginizin güvende tutmak ve hizli bir sekilde yorgun engelleyebilir. Asagida marka tasiyicilari hakkinda bilmeniz gereken önemli seyler vardir.

• pozisyonlari Tasima – Bebek Bjorn tasiyicilari Eger ön gövde üzerinde bebek tasimak için izin verir. Daha sonra, bebek sizden uzaga bakan ya da size bakacak pozisyon olabilir. Ancak, her zaman bebeginizin yasina düsünmelisiniz. Onlar yaslandikça kadar küçük bebekler her zaman anne yüzüne bakmalidir. Eski bebek güçlü alir boynunu bas destek olur.

• Bir Bebek Bjorn tasiyici kullanmaya baslamak için – onlar markanin tasiyicilari kullanmaya baslamak ne zaman Birçok yeni anneler hiçbir ipucu var. Siteye göre, en az sekiz kilo agirliginda bir bebek tasiyici güvenli bir sekilde nestle yapabilirsiniz. Bu bebek zaten onun veya anne destek ile kafa destekleyebilir. Ayni sekilde, bebeklerin farkli oldugunu bilmeli. Bazi güvenli bir sekilde normaldir daha önce tasiyici olabilirsiniz.

Bebeginizin • Güvenlik – bir anne yerine bir bez parçasi güvenligini artirmak için daha bir tasiyici kullanmak nedeni. Bebek Bjorn tasiyicilari güçlü ve güvenilir. Sadece çocugunuzun güvenligini saglamak için yönergeleri izleyin.

• Hangi tasiyici sizin için uygun? – Önemli bir göz ülkenizde ya da bölgede hakim hava kosullari oldugunu. Bazi yerlerde sicak ve digerleri soguk. Sirket çocugunuzun tasima için sadece dogru tasiyici sunuyor.

• tasiyici uzun bir süre için bebek tutabilir misin? – Bu bir anne gibi cevap olacagi bir soru. Bu sorunun cevabi büyük evet. Birkaç bebekler yakin anne olmanin tadini çikarin. Böylece, bebeklerin ya onu hepsini zaman tasimak için, ya da onu tur bunlari yerlestirmek istiyorum. Bir anne çok yorgun hissetmek zorunda degildir, çünkü bir tasiyici idealdir. Bebek ya yorgun hissediyorum. Onu tasiyabilir ya da onu sürece istediginiz gibi.

• tasiyicilar Çikma – Sen yürümeye baslayan çocuk yas boyunca tasiyiciya bebekler tasimaz. Aslinda, bebeginiz yaklasik 26 kilo agir oldugunda, size Bjorn tasiyici kullanarak durdurabilir.

• Temizlik ve bakim – Bebegi bjorn tasiyici bakim kolayligidir satin almaliyim neden bir nedeni. Bu makine yikama ögeleri daha fazla çalisma gerektirmez. Sadece sicak su kullanimi ve temizligi korumak için hava kurutma.