Benim garaj veya atölye için dogru isitici bulmak için nasil

Sik sik “ne garaj isitmak için en iyi yoldur”?, “Nasil benim alani için bir isitici ölçüyü saglayacaksiniz?”? “Nasil en iyi benim atölye isi olabilir”, ya da seçimi dahil pek çok degisken vardir, soruldugunda sadece dogru isitici ya da belirli kriterleri karsilamak için isiticilar.

Garaj veya dükkan alani için isitici dogru boyutu seçmek için, asagidaki sorarak baslar:

– Isitilacak alan (kare görüntüleri ve tavan yüksekligi) ne kadar büyük?
– Binanin neyi Insasi, nedir? Çelik, Ahsap, Tugla?
– Alani ne kadar iyi izole edilmistir? Yalitimli duvarlar, tavan, kapilari, vb?
– Bölgenizde iklim nedir? Kuzey iklim? Güney iklim?
– Ne yakit kullanilabilir var mi? Dogal veya LP gaz? Sadece elektrik?

Bu sorularini yanitladi sonra, sadece etkili bir isi yapmak için gereken BTU isi yükü ihtiyaci ile gelip hizli bir isi kaybi hesabi yapmanin meselesi.

Peki nasil bir isi kaybi hesaplama kurallari yapmak? Basit. Bilmiyorsun. Nitelikli isitma profesyonel – genellikle isitma cihazlari distribütörü – sizin için bunu yapabilirsiniz.

Eger verilen alan için gerçek isi yükü ihtiyaci tespit ettik sonra, bir sonraki adim çesitli isitici türleri ve pazarda mevcut isitici yöntemleri aramak içindir. Eger tasinabilir bir isitici veya sabit isitici ariyorsunuz? Cebri hava veya parlak (kizilötesi)? Bacali ya da havalandirma-ücretsiz? Kesin bilmiyor musunuz? Daha sonra internet üzerinden almak ve aramaya baslar. Olarak tarayici gibi anahtar kelimeleri yazin:

– “Garaj isitici”
– “Atölye isitici”
– “Hava isitici zorla”
– “Gaz infrared isitici”
– “Elektrikli garaj isitici”
– “Infrared tüp isitici”
– “Ücretsiz isitici havalandirma”

Yukaridaki herhangi bir kombinasyonu ile anahtar kelimeleri arama üreticileri bir çok bir çok seçenek görüntüleme giden yolda iyi alirsiniz.

Eger hissediyorum isitici veya isitma ürünleri türüne uzmanlasmis firmalardan sonra, arama en iyi uygulama için uygun olacaktir. Bu çok önemlidir. Küçük bir arastirma büyük ödemek. Aksam tüm, tüm isitici üreticinin ayni degildir. Marka, isitici kalite, garanti, iade politikalari, vb arasinda önemli farkliliklar olabilir

Bir kez arama dar ettik, birkaç telefon görüsmeleri yapmak. Eger satin egilimindedir sirket hakkinda daha fazla bilgi edinin. Tabii ki iyi bir isitici istiyorum. Ama yeniden satici saygin bir satin seyden önemlidir. Güç, itibar ve yolda yil ek olarak kisa vadede ihtiyaç ne olursa olsun destek sunmak için dayanma gücü olan bir sirket bulmak. Hiçbir sey o sirketin aniden gelecekte müsteri destegi almak için bir yol ile, kayboldu bulma, bir ürün online satin alma daha korkutucu olamaz.