benzersiz bir sekilde bir ev ofis, günes odasi ve havuz oda olusturmak

Ev essiz Güncelleme sightline Çelik pencere ve kapi ile güncellenebilir. Ev ofis böyle muhtesem bir monitör ile bir masaüstü bilgisayar olarak ofis tüm konforu sunabilir. Evde çalisan rahat bir zevk degil, angarya olabilir, böylece masaüstü, en son yazilim uygulamalari sunabilir. Ev ofis kisiliginin tüm vurgulanmis olabilir yerdir ve bu yetenegi evde çalisma keyfi için ekler.

Windows sightline çelik pencereler kullanilarak yenilenmis olabilir. Bu yenileme pencere günes isigi saglamak için gerekli açilan ve kötü hava geldiginde kapali olmasini saglayacaktir. Pencerelerin tasarim ev ofis dekor ile koordine edilebilir. Pencerelerin yani sira ev ofis ortaminin bir açik hava tipi verir.

Evde bir günes odasi ilavesi keyifli bir yenileme oldugunu. Windows ek toplu kapsayabilir ve bu ev için isik ve koruma katacak. Windows eklenir sonra, egzotik henüz kolay yönetilebilir ev bitkileri bir baraj ile günes odasi süslemeleri. Bu ev için gerçek bir sera eklemeden bir sera aksan ile ev saglayacaktir. Ne kadar heyecan verici! Bu günes oda ev için huzur persona temel olusturmaktadir bitki ile iliskili güzel mobilya evi olabilir. Harika egzotik yesillik ve bu yenileme eslik edecek renkli egzotik balik ile bir akvaryum ekle uzun yillar boyunca baris ve sevinç kesin bir kaynagi olacaktir.

Bir sonraki yenileme yenileme degisen bir iliski olabilir. Ayrica eglence odasi olarak bilinen “adam magara”, tüm aile için eglence önemli bir odak noktasi olabilir. Eglence odasi unsurlari herkesi tatmin edebilir. HCD televizyon bile en hevesli bir spor fanatigi tatmin edebilir. Duvara en az kirk iki inç ve kolayca baglar bir düz ekran televizyon Ayrica bu televizyon tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli ev olacak! Bir sonraki ek bir evde gençler için Xbox, ya da evde genç olmak isteyenler için diger oyun sistemleri olabilir.

Güzel bir bilardo masasi ya da bir masa tenisi dinlenme odasi aile eglence güzel bir denge için televizyon harika bir alternatif eglence saglayacaktir. Ayrica DVD veya ailenin televizyon isteklerini agirlayacak en az bir kablo sistemi bir yükseltme olmalidir.

Simdi dinlenme odasi yenilemek ve dekore saglar. Oda aile odasina gelip ve orada zaman geçirmek istiyorum yapacak hafif ve eglenceli bir dekora sahip olmalidir. Bu yenileme sadece ev, rahat çekici ve degerli oldugundan emin olmak için neler yapilabilecegini örnekleridir. Dinlenme odasinda güzel dekore edilmis çelik pencere ve kapi eklenmesi koruma ve stil katacak.