beton temizleme

Bir ev güzellik düsünüyor, bir zemin ve güzellik düsünmek egimlidir. Beton temizleyiciler korunmasina yardimci ve Beton isleri güzellestirmek. Ama temizleyiciler bir bolluk dogru bir tercih her zaman kolay degildir. Beton temizleyiciler en iyi yapma çesitli faktörlere dayanmaktadir: Uygulama, istenilen estetik ve bakim gereksinimleri. Temellerini bilmek her proje için dogru seçim yapmak yardimci olabilir.

Uzakta yag ve gres lekeleri firçalayin olamaz. Beton ve diger yapiskan maddelerin temizlenmesi çok zor olabilir ve bazi durumlarda, leke, leke yasi ve ne kadar asagi lekeleri gitti türüne bagli olarak temizlenemez.

yag ve gres lekeleri kurtulmak

Beton petrol ve yag lekeleri çikarmak için hile su ve yumusak bir hamur yapmak için bir emici materyal ile trisodyum fosfat (veya TSP yerine) karistirmaktir. Bu yavas yavas beton emilir ve beton derin asagi birikmis olan eski yag ve gres çekin olacak. Uygulanan macun kurur sonra, onu kazimak ve ortadan kaldirmak olabilir. Bir tel firça pas lekeleri çelik partiküller geride birakarak neden olabilir çünkü öyle temizligi için bir naylon firça kullanin. Yag taze dökülürse eger, hile gibi sönmüs kireç veya misir unu gibi kuru toz malzeme ile leke karsilamaktir. Yaklasik 24 saat bekleyin ve sonra süpürün. Temizleme tozu ya da güçlü bir sabun çözeltisi ile kalan leke firçalayin.

pas lekeleri kurtulmak

Pas temizlemek için gerçekten zordur. Beton kullanimi hafif tuzruhu çözüm tozlar kaldirmak için. Bununla birlikte, bir asit çözeltisi ile çalisan belirli güvenlik önlemleri gerektirir. Uygulamadan önce iyi havalandirma, açik kapi ve uygun hava hareketi için windows korumak. Güvenlik botlari, koruyucu gözlük ve lastik eldiven, koruyucu gözlük kullanin. Bu yakin alanlari kapsayacak ve asit buhari derecelenmis bir kartus ile bir maske kullanmak için iyidir. Iyice etiket üzerinde üreticinin seyreltme kurallari okursaniz Ayrica, yararli olacaktir. Yavas hareket ve beton temizleme talimatlari çalismak ve olarak gösterilen için temizleme ‘zaman vermek için hazirlikli olun.

Bu is sizin için çok yorucu görünüyor, o zaman en iyi bahis kolay ve uygulamak için etkili beton temizleyiciler satin almak. Ancak, hizmet ömrünü uzatmak ve güzelligi artiracaktir periyodik somut temizlik disinda iyi bir yol yoktur. Bu is zor bir gün eve gelirken evinize görmek memnuniyet verici geliyor. Beton temizlik tekrar gözden asla her özellik temizleme önemli bir parçasi olmasinin nedeni budur. Sen kendi aramak için gurur olacak bir yer tarafindan karsilandi olma bonus ile birlikte iyi muhafaza mesken olarak aile ve misafir için ev sunma yararina olsun.