bir çamasir kurutma makinesi üzerinde hatali bir kapi contasi yerine adim adim kilavuz

Bir sizinti neden, zaman içinde yag ve kireç birikimini sizin iç çamasir kurutma makinesi kapi contasi zarar edebilirsiniz. Bu sorun, kolay ve ucuz bir tesisatçi gerek kalmadan, mühür kendiniz degistirerek ele alinabilir.

Dikkatle makine basariyla yeniden birlestirilen böylece sürecinde güvenli bir yere kaldirilir tüm parça ve vidalari korumak emin, adim-adim talimatlar bu basit bir set izleyin. Düz tornavida, bir Philips tornavida, bir kablo bagi ve bir yedek kapi contasi; Baslamadan önce asagidaki ekipman el zorunda.

1. Yikama kurutma makinesi kapagini açin ve kapi mühür dudak arkasinda gizli bulunabilir tutma klipsini çikarin.

2. Yerde arasi kilit kapi tutun kapi mühür sag tarafina yerlestirilmis iki vidayi bulun ve çikarin.

3. Yerde tüm ön bölümünde tutun, makinenin arkasindaki vidalari bulun. Bu çikarin ve cephe artik kolayca kaldirarak gerekir.

4. Makinenin sabun çekmece çikarin. Bu çekmeceyi kaldirdi gibi basin gerekir çekmecenin merkezinde bulunan yesil bir sekme yerinde tutulabilir.

5. Sabun çekmece arkasindaki iki vidayi (bu onun kaldirma üzerine ortaya çikacak.) Bulun ve kaldirmak makinenin conrol fasya artik unclipped edilebilir.

6. , Ön panelin kalan kaldirmak yerel ve dört detayli vidayi çikarmak için, iki panelin üst kisminda bulunan ve tekme plaka arkasinda iki. Uzakta ön panel kaldirin.

7. Normalde kapi contasi saginda bulunan kurutma kanali, bulun ve sadece kapali kaydirarak çikarin.

8. Kapi contasi artik sadece iç tutucu tarafindan yerinde tutulur. Klibi bir düz tornavida kama bu serbest birakin. Mühür artik kolayca makineden uzak çekmek gerekir.

9. Yeni kapi contasi baglanti kurmak için önce kurutma kanal baglanmaya hazir, dogru, makinenin sag üst kösesinde karsi karsiya kurutma havalandirma ile konumlandirilmis emin olun.

10. Kurutma kanali üzerinde kurutma havalandirma itin ve güvenli bir sekilde bagli oldugundan emin olmak için havalandirma etrafinda bir kablo bagi sarin.

11. Makinenin kapi etrafinda iç tutucu arka sabitleme önce, makinenin davul agiz çevresinde yeni kapi contasi iç-çogunlukla besleyin.

12. Slot yeniden ekleme ve vida güvence önce kapi arasi kilit yerine geri. Orijinal pozisyonlara Yikama Kurutma arka ön ve üst panel vida

13. Son olarak, tamburun dis kenara kapi contasi yem ve tespit mühür ile yerine sabitleyin.

Güvenli bir sekilde takilir ve makine sizinti degil emin olmak için kapi contasi degistirdikten sonra ilk birkaç döngüleri boyunca yikama kurutma makinesi göz kulak emin olun.