Bir homier ev için kurallar

Evimiz bizim tat, stil ve tutum tanimlar. Biz mobilya, tasarim ve aksan kullanmaya karar olanlardir çünkü çogu kez bizim kisiligini yansitir. Ama insanlar takip egilimleri ragmen, ev kadinlari en evlerini zarif dogal bir görünüm istiyorum. Onlar evlerini dogal olarak çekici ve rahat bakmak istiyorum.

Bizim konut iç ortam bu tür elde etmek için pek çok yolu vardir. Ancak, bir özel köseler asiriya önlemek için dikkat edilmesi gereken hususlar, hem de bize rahatlik ve memnuniyet saglayacak yer içinde donukluk önlemek için üç temel teknikler vardir.

Sag panjur ve iki – gerçek dünyada ilk gün gibi, sizin için gerçekten en iyisini bilmek seyler test etmek gerekir. Birisi size tatli bir ziyaret öder kez oda için uygun motif seçimi kisilik tanimlayacaktir. Dogru stili seçiminde, hatirliyorum, çok sayida tasarimlari çok renkli ya da karisik olmamalidir. Bir tasarim yigilmayi önlemek. Odanin her kösesinde mükemmel bir denge olusturmak için, emin olun, seçtiginiz stil övgü mobilya, zemin ve duvar tasarimi bu. Siyah ve beyaz koltuk renkli yapmak isterseniz Örnegin, sana mor, mavi veya kirmizi düz tarzi ile yastik kapagi öneririz.

Yasam ile yasamak – Her zaman bir parçasi olan ya da en azindan bizim evin içinde doganin hatirlatiyor seyler koymak için iyi bir fikirdir. Bunu yapmak aslinda disinda ne oldugunu, içimizde almasina izin veriyor ve bu nedenle hayat veren ve bir sekilde oda açilir. Bu baliklar alma konusunda planliyorsaniz uygun bitki veya akvaryum bulma, çünkü olsa yaniltici olabilir evinizde belirli bir oda için kolay degildir olabilir. Bunlar ararken, her zaman dikkate alinmasi gereken ilk sey boyutudur. Ve yükseklik, genislik ve uzunluk bahsediyorum. Hiç kimse küçük bir oturma odasi içinde bir asiri rahatsiz edici bitki istiyor. Bir kösede üç gül ile küçük bir vazo koyarak ayni sekilde oda için çok fazla bir sey olmaz. Yine, dogru ve göze hos oldugunu düsünüyorum ile gitmek. Ayrica, bunu koymak için gidiyoruz düsünün. Madde açiktir ve oda aydinlatir ama sok edici degil emin olun. Eger çiçekler için gidiyoruz, hem de renk düsünün. Bu renkler sadece onlari bastirmak ve bir farkedilemez vurgu yapacak, onlar odasinda duvar boyasi ya da baska bir hakim renk ile ayni renkte degildir emin olun.

Mükemmel isik – bir ev sahibi bilmeniz gerekir ortak seylerden biri dogru aydinlatma ile mükemmel bir ortam yaratmak için nasil. Dogal aydinlatma herhangi bir odada rahatlatici bir atmosfer yaratir ve bunu basarmak için nasil bilmeli. Neden yerine gündüz yapay isik kullanarak günes isigi kullanmaz? Sadece odanin rahat-ruh hali için mükemmel, ama ayni zamanda enerji tasarrufu ve elektrik faturasi azaltir. Sizin sik ev için en iyi cam sunan güvenilir bir marka, Penguen, Windows göz atin.