Bir kaçinmalisiniz ev yeniden hatalar

Biz ev için bir sey istiyorum ama biz her zaman ev ve güzellik korumak ve gelistirmek için yeniden isi neden sadece bu ferahlatici tutmak için en iyi ve kalmak için arzu edilir. Ancak ragmen bizim bizim ev ve güzellik için, biz her zaman yapmanin yaygin habersiz bir hata yapabilecegi en iyi yapmak istiyor. Asagida, bir kez daha bu hatalari yapmamamiz gerektigini bize hatirlatti ve uyardi tutmak için biz kaçinmalisiniz ev yeniden ilan edilen ortak bir hata vardir.

Kesilecek bulmak için basarisizlik
Biz yeniden zaman hissediyorum heyecan ile, kesinlikle gelecekte bir sorun olacak, su kesme, bulmak için unutmak egilimindedir. Biri mutfak ve banyo gibi su borulari ile bir ilgisi yoktur, özellikle herhangi bir yeniden isine baslamadan önce, biz su kesilecek ilk yer olmasi önemli oldugunu akilda tutmak gerekir. Hiç bir sey yanlis giderse Bu sekilde, su tasan kolayca önlenebilir.

Toz ve enkaz en aza indirmek için yerel bir çalisma alani olmasi Basarisizlik
Yeniden zaman, bazi yikim yapmak normaldir ve bu pis bir sey olabilir. , Toz ve enkaz en aza indirmek küçük bir çalisma alani olusturarak veya çalisma alanina yapabilecegimiz en iyi olabilir için. Bizim araç ve gereçleri yer içinde var ve kolay erisim ertesi gün için her vardiya sonunda düzenlemek var.

Yeniden yapmak için acele çok fazla
Yeniden yapmak için acele çok fazla olmak bazen güçlük neden ya da muhtemelen zarar verebilir. Evet, biz yikmak istedim bu duvarlar rip için heyecan verici bir sey olurdu. Ancak, güvenli yikim akilda tutulmalidir. Eger yikmak için varsayalim duvara bagli seyler bilmek yapmak için önemli bir seydir. Elektrik ve su kapatma de önemlidir. Bu sekilde, size yikmak istediginiz duvari rip durumda hiçbir sey zarar görür emin olabilirsiniz.

Temiz yüzeyleri korumak için açilamiyor
Temiz yüzeyler maske veya ne olursa olsun yeniden gibi seni düsünüyorum ile kaplayip korunmalidir. Bu hasar görmesini yüzeyi önlemek olacaktir. Ele alinacak Yüzeyler dolaplari, mutfak tezgahi, duvar, süpürgelik, döseme ve pervaz içerir.

Plansiz sihhi tesisat
Eger düzgün bir sekilde sihhi tesisat plani mümkün degildi, bu bir felaket olabilir. Bu gerektiginde size su geri alabilir ve sahip olan açik boru kapali kap için son durak parçalari yeterli kaynagi olmasi güvenli bir harekettir isin ortasinda ise. Bu son normal ½ inç, ¾ inç ve 1 inç boyutlarda gelir durdurun. Bu boyutlarda bir çesit çesit kaynagi olan çok daha iyidir.

Aletleri tasirken yere korumak için açilamiyor
Bir yerden baska bir yere tasima aletleri ev yeniden bir parçasidir. Birçogumuz aletleri tasirken siz degerli zeminleri korumak unutmayin. Mümkün olan zemin çizebilecek bu ögeleri kaldirarak akilda tutmak önemlidir.