bir metal çati avantajlari

Evinizin üzerine yeni bir çati koyarak ya da eski bir yerine düsünüyorsaniz, size sunulan farkli çati kaplama malzemeleri analiz gerekir. Her zaman geleneksel çati kaplama malzemeleri düsünebilirsiniz ama simdi metal çati gibi modern çati malzemelerden seçme avantaji var. Yüklemek kolaydir çünkü metal çati giderek dolayi da dayaniklilik popülerlik kazaniyor ve bir.

Bir çati malzemesi gibi metal modern görüs geçmiste görüs degisti. Önceki metal çati dayaniklilik yoksun kalay tamamen oldu. Kullanilabilir metal çati artik, çok uzun ömürlüdür çok hafif ve neredeyse alev kanitidir.

Metal çati çekici bir çati alternatif yapmak birkaç yetenekler. Hatta bu kasirga gücü yüksek rüzgarlar dayanabilir. Onun isi yansitma umutsuzca sicak yazlari sogutma faturalarini azaltmak için çalisiyoruz ev sahibi için sevdiren.

Yukarida söyledigim gibi, metal çati neredeyse alev kanitidir. Bu ev sahibi sigorta düsürmek için çevirir yangin sorumluluk, azaltmaya yardimci olur. Evin satis degeri çünkü bu çok kaliteli kayda deger artar. Tüm bu bankada daha fazla para demektir.

Siz de insaat maliyetleri yoluyla düzenli bir miktar kaydedin. Metal çati agirligi çok hafif oldugu için bir çok güçlü bir destek yapisi katlanmak zorunda degilsiniz. Eger evin yeniden çati iseniz, gerçekten eski çati asagi çekmek zorunda degilsiniz. Metal sadece dogrudan eski birinin üzerine taze çati yatiyordu böylece hafiftir. Eger tasarruf Bu sekilde aksi takdirde kendiniz yapmak ister, mevcut çati giderilmesinde geçirmek ya da bir yüklenici tarafindan yapilmasi gerekiyor. Bu da size çok zaman kazandirir.

Kurulum Eger metal çati kullanmak bir çocuk oyuncagidir. Sadece bir yerde genis format sac yerlestirmek ve onlari düzeltmek. Zamandan tasarruf ve isçilik maliyetleri. Bu özellik bir dezavantaji vardir – bu hiç gerekli olur eger metal çati sadece küçük bir yama yerini alamaz. Onun çatiya tek bir büyük sac kalkarken zor olacak. Sac Eslestirme bir kaç yil sonra evin uzatici gerekli olabilir baska bir sorun vardir.

Ama bütün bu avantajlari bir kuyruklu fiyata geliyor! Bütçe bir endise ise, zaman zaman görünen indirim pazarlik, için çevresinde alisveris yapabilirsiniz. Sonunda metalin uzun hizmet ömrü, yüksek maliyet inkâr edecektir.

Geleneksel çati, zona gibi, hala metal çati çok daha popüler. Avantaj yukarida belirtilen sürekli yüksek ve daha yüksek metal çati popülerlik bastiriyorlar. Uzun ömürlü simdiye kadar insanlar metal çati için tercih için en güçlü nedenidir.