Bir mutfak backsplash yükleme – bölüm ii planlama ve hazirlik

Yükleme islemi baslamadan önce bir kiremit backsplash dikkatli bir planlama gerektirir. Ben araçlari gerekli bu yana, planlama sürecinin önemli bir asamasidir ve kurulum yöntemi bu ürünlerin kismen belirlenecektir Bölüm ele olarak kullanilmak üzere çini ve harç seçme. Yeterli miktarda kullanilabilir gerekli malzemelerin tümüne sahip bir backsplash proje sorunsuz ve gecikmeler önlemeye yardimci olabilir. Kiremit, harç ve diger malzemeler kullanilarak tüm üretici tavsiyelerine kalarak en iyi sonuçlari katkida bulunacaktir.

Bir backsplash proje için kullanilacak kiremit ve harç satin almadan önce, birlikte uygun malzeme kullandiginizdan emin olmak için bazi arka plan arastirma yapmak. Backsplash bir ocak arkasinda kurulacak Örnegin, kullandiginiz ürün tipine yüksek isi ortamlar için uygun oldugundan emin olun. Bu harç ve kullanilan seramik ile kullanim için uygun olan sakiz seçmek için de önemlidir. Diger bir faktör çini bir mutfak ortaminda iyi çalismasi için mühürlü gerekiyor olup olmadigidir. Kiremit ve bir backsplash proje için gereken diger malzemelerin seçimi ve satin alirken pek çok soru sormak ve tüm belgeleri okumak için tereddüt etmeyin. Size ihtiyaciniz düsündügünüzden daha fazla karo satin kirik kiremit açiklamak için iyi bir fikirdir ve ekstra parçalari vermek için hangi kesim uygulama.

Bir backsplash proje için gerekli kiremit, harç ve diger malzemelerin miktarini belirlemek için, önce backsplash kapsayacak hangi alanda belirlemek gerekir. Onlar yukaridaki dolaplari temas nerede Genellikle, backsplashes bir karsi üst noktaya kapsar. Dogru ölçümler planlama asamasinda ve bir kiremit backsplash yükleme süreci boyunca önemlidir.

Planlama asamasinda, tercihen ölçekli, backsplash düzenini bir mockup olusturmak için yararlidir. Hassas ölçümler ve yerlesim planlamasi kaliteli bir sonuç elde etmek ve yol boyunca sürprizler en aza indirmeye yardimci olacaktir. Son backsplash olarak tam boyutlari ve tasarim fayans disari atarken duvara onlari yapistirilmasi için hazirlamak için iyi bir yoldur.

Bazi fayans sizin backsplash için uzaya sigdirmak için kesmek gerekir. Fayans kesmek için tasarlanmis bir islak çini testere,, bu amaçla kiralanabilir ve bir puanlama kesici da kullanisli gelebilir. Bazi araçlar kiremit kesmek için kullanilabilir ve kullandiginiz karo türünü kullanmak için en iyi araç belirleyebilir. Duvar, dolaplari ve proje etkilenmeyen gereken diger yüzeylerin alanlari kapali maskeli olmali ve herhangi bir anahtar ve prizleri kapaklari çikarilmalidir. Eger bölgede çalisirken çikislari güç güvenlik için kapali kesilmelidir.

Bu serinin Bölüm III bir kiremit backsplash yükleme islemi sirasinda dikkat etmeniz gereken bazi ipuçlari kapsar.