bir tasinabilir klima satin alirken seçeneklerinizi arastirma

Ben yama sizin Net almak arastirma tasarimcisi bir widget ya da yazilim bir büyü satin teskil bonk. Çesitli forum ve tedavi masasi ve orada Visage etkili kullanicilardan oldugu için yorum bir zenginlik oldugunu. Ben de vurmak bir hayirli bombination ise, bu üretim saglikli olacagini mantikli bir bahis oldugunu degisimden olusturmaktadir.

Google paket klima Eger bir satin alma düsünme, ve gördügünüz vermek yorumlar reklâm oldugunuzda, bir bol hareketli klima ariyor için ne çok sayida kontrol listesi ile çikis mevcut:

1) montaj ve güç tükenmesi basina gelir kullanimi klima ya da kabaca 750 saat Amerikalilarin akil üst oldugunu. EER (enerji verimlilige) 12 bölgesinde bir derece ile bir paket klima için çok algi bitkin sair için inceleme ile BTU kuvvet etkinligini ölçmek. Dikkat etmeniz gereken bir itaat hakimiyeti bütçeniz 7500 BTU yaklasik 200 ft ² sogutur bu niyet destek saglayan maksimum BTU satin almak.

2) Su: Tüm portatif klimalar, hareket nem gidericiler, sogutma ve birim içindeki hava yogunlasir çikarilan ve kaldirilmasi gerekiyor nem degistirme gibi. Bir liste modül eff elle bos sonra islaklik depolamak ve bir kova ya da bir kap kullanmak için kullanilabilir bilgi yoktur, varsa, tahliye için bir kanal eklemek için, ama. Bu bir tasfiye için islaklik buharlasan ve sicak hava olarak atarak bu messiness kaydeder bir kremi beklemek sicak bir niyet

3) Sicak hava fiskirma: Eger sicak hava etkinligi ve makinenin ürettigi sicak hava tazelemek için organizasyonda odadan ayrildi noktalama için bir hosepipe infix için saglikli oldugundan emin idrar.

Danby, Arazi ev aletleri bir yildiz bakin, fakülte ihtiyaçlarinizi uygun oldugunu Danby portatif klimalar bir muhit üretir. Danby hareketli klima yumusak karakter özellikleri kolektif ve hacimli garanti ile birlikte gelir. Bu yüzden onlari kontrol etmek için güvenilir olmak.