bir tesisatçi bulma ipuçlari

Bir tesisatçi ise o kadar kolay degildir. Eger tesisat sistemi düzeltmek için sadece herkes ise gerekir, en iyi bulmak gerekir. Telefon rehberinin sari sayfalar bulunur ama nasil yeteneklerini her bilecek birçok tesisatçilar vardir. Bir tesisatçi ariyorsaniz, size güvenilir ve akliniza gelebilecek her türlü sihhi tesisat sorunlari gidermek için yeterli becerilere sahip birini bulmak gerekir. Eger güvenilir bir tesisatçi bulmak nasil bazi ipuçlari

Tavsiyeler isteyin

Aileniz ve arkadaslariniz da kendi sihhi tesisat sistemi ile bazi sorunlar olabilir. Onlar için çalismis birisi tavsiye olabilir. Onlarla hos bir deneyim olmasaydi, onlar da onlari ise için degil tavsiye olabilir. Sen onlar size ne kadar bilgi toplayabilir. Eger güvenilir tesisatçilar olmayanlar ortadan kaldirmak oldugundan emin olmak için onlari dikkatle dinlemek gerekir.

Kendi deneyimlerinden ögrenmek

Eger deneyime dayali ögrenebilirsiniz. Bazen, sadece acil bir durum, özellikle de herhangi bir tesisatçi aramak zorunda. Aklinizda tutmak ya da iyi bir deneyim ve sizinle kötü bir deneyim oldu kimseler vardi tesisatçilar bir listesini yapmak gerekir. Bu yanlis tesisatçi demiyorlar saglayacaktir. Bir tesisatçi çalismalarindan memnun iseniz, iyi bir liste onlari tutmali ve Eger bir sorununuz varsa bir kez daha onlari arayin.

Sormak, sormak, Ask

Bir tesisatçi ariyorsaniz, size onlari çagirmak ve onlara bazi sorular sorarsaniz normaldir. Tesisatçilar New Orleans size karar vermek yardimci olabilir, böylece tüm sorularinizi cevaplamak için haziriz. Bazi tesisatçilar bile zarar görmek ve onlar tamir ve ödeme yapmadan önce maliyet tahmini olabilir.

Kimlik bilgileri lütfen

Bu onlar gerçekten ne yaptiklarini bildiginizden emin olun yardimci olacaktir çünkü sizin tesisatçi kimlik bilgilerini kontrol etmelisiniz. Kimlik bilgileri onlar ne yaptigini biliyor kanitlamak kagitlardir. Onlar atanan görevi gerçeklestirmek için lisansli olmalidir. Ne düzeltmek gün sadece birkaç daha fazla zarar alir, onlar ücretsiz olarak sizin için tamir böylece onlar da garanti olmalidir.

ne kadar

Evinizde hasar onarmak için size ne kadara mal olacagini bilmek bir tesisatçi seçtiginiz etkileyen faktörlerden biridir. Eger onarim katiliyorum önce ödemek için gidiyoruz ne kadar zaman bilmek her zaman önemlidir. Orada sizin borulari onarmak için tesisatçi için alacagini ne kadar sok olmaz böylece sizin için bunu yapabilirsiniz sirketleri.

Simdi bir tesisatçi aramaya baslamak

Su an bir tesisatçi gerekmez bile, yine de iyi bir tesisatçi hakkinda yeterli bilgi bulmak gerekir. Acil durumlarda ortaya çiktiginda bu sizi hazirlayacaktir. Bu sekilde, hazir olacaktir ve hazirlanir ve hemen tesisatçi numarayi arayabilir çünkü panik olmayacaktir.