bir vakif onarim uzmani ise için öneriler

Evinizin ihtiyaçlarini temel sonra çalisiyorsaniz, proje üzerinde çekmek için profesyonel aramalisiniz. Vakif onarim düzenli ev sahibi için bir is degil ve aslinda ilk basta tahmin olabilir daha genis olabilir.

Yeri onlar ücret ve yaptiklari isin ne tür ögrenmek için bölgenizdeki üç dört müteahhitlere çagirir. Sizin gibi olanlar daha sonra evinize gelip sorunu inceleyebiliriz. Oradan yüklenici vakif onarim projesi için ayrintili bir öneri ile ispat edecektir. O vakfa yapilmistir ve durumu düzeltmek için nasil onun önerileri sunacak hasar düzeyini degerlendirmek olabilir. Çogu durumda, bu tip kontrol tamamlanmasi yaklasik iki saat sürer.

Bu akilli olmak ve ne pahasina olursa olsun kendinizi korumak için gereken Konutunuzda temelini düzeltmek için bir uzman ise gelince. Hatta onarim uzmanlari yöntemleri genellikle su sorunlari veya benzeri ugramis vakif tamir için istihdam ne kendi egitim almak arama baslamadan önce. Yüklenici tarafindan gelince sessiz olmayin ve ona konusma her sey ama soru sormak ve ona eldeki durum hakkinda bazi temel bilgilere sahip oldugunu görelim saglar.

Sizin için en iyi is yapacak inaniyorum kim ise sizin karar temel. En ucuz maliyeti veya Snazziest reklam ile sirket dayali karar yok. Bu kolayca geri teper olabilir ve gelecekte daha da temel onarim gerektirir kalitesiz is ile bitebilecegini. Ne istiyorsun bir daha sorundan rahatsiz asla böyle bir sekilde temel tamir edecek birini (veya kisilik bir ekip) ‘dir.

Olan temel onarim yöntemleri ICC-ES (Uluslararasi Kod Konseyi Degerlendirme Hizmetleri anlaminda) olarak bilinen bir kurulus tarafindan degerlendirilir bir müteahhit arayin. Bu binalar kullanilan tüm ürünler dogru kod uygun oldugundan emin olmak için üzerine düseni yapar bir degil, kar amaci gütmeyen bir organizasyondur.

Is gerçeklesecek yeri yakinlarinda herhangi bir peyzaj var ise, o zaman kaldirilmasi gerekebilir. Çali, çali veya çit saglikli olmayabilir ve yeni bir konuma yeniden dikim edilmistir de sonra. Bu müteahhit önceden farkinda esastir yüzden bir kesinlik için garanti mümkün olacak bir sey degildir.

Temel onarim çalismalari baslamis olur önce teklif edilen proje için bir garanti gerekir. Sirket hizmetler için bir garanti veya garanti söz etmez, o zaman konu getirmek ve bir israr gerekir. O eslik açisindan dikkat edin. Mümkünse bir garanti güven sunan bir sirket seçin. Bunun anlami sirket daha sonra katlanabilir, bunu satir asagi gerekebilir sizin temel için herhangi bir takip bakim almak hangi bir araç hala olmasidir.