bu granit tezgahi yenmek için zor

Granit feldispat, kuvars, obsidyen, mika, silika ve diger dogal mineraller içeren bir dogal tastir. Insanlarin çogu böyle çünkü kendine özgü güzelligi laminat veya Corian gibi diger alternatifler üzerinde granit mutfak tezgahi tercih ederim. Kumtasi her bir her kiremit essiz tas, yogunluk ve renk farklilik içerir. Granit rengini degistirme degil kalitesine sahip, böylece zaman içinde parlakligini mislay degildir. Bu tas tezgahi için kullanilan, genellikle Çin, ABD, Kanada, Brezilya, Italya, Hindistan, Sri Lanka ve Norveç dahil dünyanin farkli bölümü geliyor.

Genel olarak, granit mutfak tezgahi orani büyüklüklerine bagli olarak degisiklik gösterebilir. Ayrica, bu tür maliyet etkileyecektir kenar ve backsplash seçimleri gibi bazi baska faktörler de vardir. Benzersiz bir kenar için gidecek o zaman yüksek fiyat ödemek zorunda. Bu tezgahi çok sert asinmaya ragmen bu dogustan gelen bir tas oldugu için, malzemenin kendisi, üzerinde bir güvence olamaz. Ancak, bir yükleyici kurulum için bir garanti verebilir.

Bu dogal tas isiya dayanikli, bu nedenle kiremit yüzeyinde sicak gemileri koyabilirsiniz, ama durmak bir gemi kullaniyorsaniz güveç yüzeyinin dogrudan temas olmayacak gibi bu, daha iyi olacak. Granit, yanik çizik veya normal amaçlar için kullanirsaniz sökmeye olmayacaktir. Bu tas açik renkli yumusak bulasik deterjani ile ilik su ile yikanabilir.

Özel tas temizleyiciler de mevcuttur oldugu gibi, tezgahi üzerinde sert temiz geçerli degildir. Nem onlari islatin ve mühürlenirken yilda bir veya iki kez yapilmasi gerektiginde granit döseme kapatilmali gerekir. Diger tezgahi kalitesine göre yarim yillik uygulama için tavsiye ise bazi uzmanlar, yilda iki kez uygulamalar için tavsiye ederiz.

Mühürlenirken sürecini tamamlamak için, özel bir uzmanlik gereklidir. Her ve granit fayans her parça benzersiz oldugu gibi çini bir parçasi nedeniyle hasar degistirilmesi gerekiyorsa, o zaman orijinal tezgah olarak esdeger olmayacaktir. Yükleyici çogunlugu genellikle eklem önlemek, ama granit tezgah genellikle birkaç dikis olmasina ragmen. Sirtlar konumu tezgah tasarim hem de gerekli destegi baglidir.

Granit tezgah yüzey sonra mutfak için en gerekli malzeme olarak kabul edilir. Herhangi bir binaya olaganüstü güzellik, gerçekçilik ve yüksek deger katacak. Kumtasi popüler zemini olarak kullanilan en iyi sevdim dogustan gelen tas malzemelerden biridir. Bu Günümüzde pek çok evde yani sira çok sayida ofis alanlari kullaniliyor son derece dayanikli ve güçlü döseme kullanilan malzeme, fayans, Vanity tops ve plaka vb oldugunu. Bu malzeme seçtiginiz bir tezgah seçebileceginiz renk ve desen sunar.