bu küflü eski banyo yenileme

Senin o rüya ev yaparken ne kadar size seçenekler düsünülmüs olabilir, evde yapilabilir gelismeler her zaman var gibi görünüyor. Bu projelerin günlük rutin ile hasara neden olabilir beri daire yenilemek için bir karar almak kolay degil. Gerçekten tüm ev bozabilir Böyle bir proje banyo yeniden oldugunu. Bir kez proje bu oda birkaç gün boyunca yasak olmasi gerekir baslar, çünkü bu özellikle böyledir.

Banyo genellikle evin en küçük odasi olmasina ragmen, en önemli odalarindan biridir. Birçok açidan ciddi bir proje yenileme banyo yapmak. Bir banyo makyaj yöntemli ele halinde de asiri sorunlarini önlemek gibi tasarruf edebilirsiniz.

Yerlesmis gereken ilk sey, herhangi bir yenileme sirasinda geliyor eger aile üyeleri ve plan misafirler için karsilamak için banyo kullanimi için bir program hazirlamaktir.

Overshooting bütçenizi önlemek için size tekrar koymak istiyorum bu fikstür ve aslinda yeniden süreci baslamadan önce degistirmeniz gerekiyor olanlari sonuçlandirmak önerilir. Bir kez banyo yeniden genellikle beklenen ve bütçeleri bozan daha fazla zaman alir neden gerçeklestirecek fikstür listesi. Banyo yeniden dahil ana demirbaslar küvet, dus, tuvalet, lavabo, dolaplar, aydinlatma ve döseme içerir.

Depolama bazi dekoratif fikstür olarak akilda tutulmasi gereken bir baska yönü, bir ayakli lavabo gibi, altindan depolama için oda birakin. Iyi isleyen bir banyo için depolama havlular, tuvalet ve temizlik malzemeleri için depolama alani olmasi esastir.

Jakuzi küvetleri gibi pahali demirbaslar için de giderken onlar çok yer kaplar gibi, bu yüklü olabilir arkadaslar, komsular ve akrabalar konusmak daha iyi olmak ve onarim pahali olacaktir.

Aydinlatma ve döseme genellikle bakti olan banyo iki yönü vardir. Eger dogal isik varsa onu tamamlayacak ve hala gizlilik korur aydinlatma için gitmek daha iyi olacaktir. Dogal isik yoklugunda, tercih ettiginiz aydinlatma tür kullanarak bir baglanti olusturmaya çalisir. Sen cesur, güçlü aydinlatma ortami veya aroma banyo için rahatlatici, los ortam için seçti olabilir.

Banyo yenileme projesi tamamlarken kolay temizlik basta göz olmalidir. , Diger yüzeyler daha pahali olsa da, dogal tas veya seramik bir ömür boyu temiz ve son en kolay olanlardir. Banyo daginik ve sirayla evi altüst edebilir. Hizli yüzeyleri temizlemek için güçlü olmak büyük bir zaman tasarrufu ve daha sonra islak yüzeylerde kaymayi önlemek de saglayabilirsiniz.