büyük pencere kutulari yükleyin

Install kutulari pencere bir zevk zanaat proje olabilir ve bakim saga alinmalidir! Birçok medya vardir günümüzde sizin pencere veya korkuluk için kanca ve yukaridaki pencere kutusunda bekletin. Pencere kutusu küçük ise bu iyi oldugunu ve toprakla doldurma plani yok. Pencere durumunda 30 daha büyük ya da sahte çiçekler daha fazla agirligini gerekir Ancak, bu düsme veya mola geçmek etmemek için güvenli ve emniyetli bir sekilde pencere kutulari kurmak zorunludur. Pencere kutusu dekoratif parantez eklendi, ancak nadiren bir pencere kutusu desteklemek için gitmek için bir yöntem olarak kullanilabilir.

Ilk olarak, çiçek kutulari da saglam ve düz olacak sekilde monte edilmelidir. Bu dogru görünüyor böylece sadece önemli, ama akiyor. Bu iyi dikilmis pencere kutu agirligi altinda viraj ve deforme olabilir basit destek sistemleri önlemek için bir baska nedendir. Eski kanitlanmis civata çapa vardiya yöntemi kullanmak için windows yüklemek için ideal bir yöntem. Bu sekilde elde edilmesi ve evin disinda bir pencere kutusu yükleyerek, bu seviyeleri kaliteli, ve herseyden önemlisi güvenli üzerinde yapabilirsiniz. Ve ilave bir özellik olarak, kesinlikle bunun bir parçasi haline gelerek evinize deger katacak. Evinizin bir pencere saglamak için en iyi yolu, kutunun arkasinda ve dogrudan evde çapa yer almaktadir. Bunun için pencere kutusu uzunlugu 3/4 “pencere kutusu arkasinda yaklasik her 18 delik” matkap gerekir.

PVC pencereler boya tutmak için büyük ve boya solmaya ya da kabugu olmaz. Onlar boyali ve onlara parlak bir görünüme sahip olabilir bakim ve vinil sorunlari vardir ahsap ile ilgili bir güncelleme var. Eger boya karar verirseniz PVC pencereler için, bir lateks boya açik havada kullanilmasi tavsiye edilir. Yari Parlak emilimini azaltmak için en iyi ve Pazar Sherwin Williams bile ayni daha yapmak için PVC ile iyi çalisan bir vinil boya yapti. Yapilan ne olursa olsun maddi, bir pencere kutusu boyasiz içinde terk unutmayin. Bu toprak ve su ile dogrudan temas halinde olmak boyama istemiyorum. Su, toprak ve kökleri ile dogrudan temas Resim, mevcut tesislerin öldürmek ve gelecekteki büyüme engelleyecektir.

Deliklerin yerlestirme dikey ortalanmalidir. Daha sonra, pencerenin pencere kutusu tutarak bu deliklerin konumunu aktarmak ve deliklerden bir kalem veya isaret koymak … Bu kutuya desteklemek için baglanti noktalari olacaktir. 5/8 “Eger açilan deliklerin her genisletilebilir kursun çapa. Çapa 3/8 almak gerekir” yer civata genislemesi ile gecikme civata ve ise sikilir. Simdi, son olarak, kaydetmek ve kutunun arka pencereden ve bas çapa içinde bir çamasir makinesi ile her civata kaydirmaya iletmek için pencere kutusu tutun. Bitirmek ve sonra, son olarak, gerekirse pencere kutusu ayarlamak için bir düzeyde kullanmak için her gecikme civata sikin. Viola! Bir kutu pencere yüklü.