çati çivi tabancalari

Çati çivi tabancalari DIY araçlarinin daha asiri bazilaridir ve genellikle sadece profesyonel yüklenici için ayrilmistir. Eger berabere küçük bir gögüs ya da bir kitap halinde bir araya koyarak ise sadece gerçekten standart bir çekiç etkili ve uygun fiyatli hizmet gerekiyor, ancak bir 2 katli bir ev için bir çati ilistiriyorsaniz eger birkaç çivi koymak hafta sürebilir . Çati çivi tabancalari Bu görevi yükünü almak ve is çok daha hizli ve bir amatör ya da size çati çivi tabancalari kullanmadan kadar almazsiniz göz önünde bulundurmalidir bir uzmani olmaniza çok daha basit olun.

Neden çati çivi tabancalari ile rahatsiz?

Ahsap veya baska bir malzeme içine çati çivi tabancalari yangin çivi onlar özellikle bunu bir çivi olarak ‘çekiç’ için ikinci bir kismini alir anlam için tasarlanmistir. Bu uzak normalde çivi büyük baglar çekiç ile ilgili siki çalisma ve zaman alir. Bunlar son derece yararli olsa da dogru tedavi edilmedigi takdirde onlar da oldukça tehlikeli olabilir.

Bahar çati çivi tabancalari yüklendi.

Yayli çati çivi tabancalari satin alabileceginiz en basit ve en uygun çivi tabancalari bulunmaktadir. Onlar marifet gerçekten oldukça basit ve odasinin ve ahsap içine çivi disari ates bazi çok yüksek çekme yaylar kullanin. Kesinlikle Ham belki, ama son derece etkili! Bu çati çivi tabancalari yine de etkili bir tahta parçasi içine köskü için yeterli hizi ile ates anlamina gelir böyle bir ölçüde yaylar geri çekmek için küçük bir elektrik kullanirim.

Solenoid çati çivi tabancalari.

Solenoid çati çivi tabancalari elektromanyetik polarizasyon kullanilarak güçlendiriliyor. Eger gun tetigi kutuplasma çekin mekanizmasindan ve ahsap içine çivi uzak kovucu tersine çevirir. Bu son derece yararli bir tekniktir ve makine ve araçlari birçok farkli türde kullanilir bu kadar uzun süre üzerinde çalismak için kanitlanmis. Güçsüz çati çivi tabancalari ile kirmak ve ayrilmak muhtemel çok az adettir, bu dayaniklilik nispeten hizli giyen yayli çati çivi tabancalari üzerinde ayri bir avantajdir.

Pnömatik çati çivi tabancalari.

Çati çivi tabancalari en popüler ve yaygin olarak kullanilan tipi sikistirilmis ya da havali çivi tabancalari vardir. Standart bir hava kompresörü hava sikistirarak bu güç büyük miktarlarda toplayabilir. Pnömatik çati çekiç matkaplar içindeki basinç baslangiçta çivi ates degil yani o yerde çekiç tutmak için kullanilan ancak tetigi çektiginizde bu basinçli hava çikisi saglar ve büyük bir hizla tirnak dispels bir geçit açilir. Sadece çalistirmak için bir hava kompresörü gerekir, çünkü bu çati çivi tabancalari en popüler seklidir. Hava kompresörleri farkli yollarla bir numara ile güç olabilir ve elektrik içine pnömatik çati çivi tabancalari takmak gerekmez. Bu kesim asagi ve maliyet ve güvenilir ve çok daha kolay hale getirir, bu gezdirilir basladiginda güvenli söz degil.