çok popüler hale tas havuz güverte

Bugünün dünyasinda tas havuz güverte çok popüler oldu. Bugün zamaninda bir dogal tas havuz güvertesi görürseniz, o gün gibi herkes tas havuz güverte farkinda olmasi gerektigini yillardir, bazi önemli seyler için kurulmustur iyi görünüyor.

Traverten veya kireçtasi en çok begenilen taslardan yapilir. Somut bir levha üzerinde tas karolar asagi ayarlamak için en iyi yolu veya prosedür bir çimento harç içinde çiziyor.

Kalsiyum malzeme ve dogal organik mineral ve bu meydana gelen için neden kendini gösterebilir bir çikmaz oldugu beton döseme ayari, tas karolar arasinda yaygindir.

Simdi size bir soru soruyorum. Hiç beyaz film görmüs ya da bir yapi beyaz olusturmak mi yüzeyinde dis tas üstünde veya harç eklem çevresindeki katli mi?

Cevabiniz Evet ise, o zaman bu çiçeklenme oldugunu! Bu kurtulmak için bir adamcagiz olabilir.

Çiçeklenme sey somut sertlesme sürecinin dogal bir üründür.

Taze dagitim beton firmasi olmaya basladi an, kalsiyum hidroksit bu parça yüzeyine seyahat ve spin tas yüzeye kadar tasin altina kadar kaymasi ve sonra taburcu ve. Yeni plaka dökülür ve bu konuda söz sahibi yasiyorsaniz, yüklenici mümkün oldugunca kuru olarak beton karistirmak sahip olmak istiyoruz. Çiçeklenme en aza indirmek için onlari ayarlar sonra islak tutarak, beton levha tedavi yavas sahip olmaktir.

Bu yapmak kolay, sadece bir boru ile döseme islak ve birkaç hafta için plastik kapli tutmak ve tedavi yavas saglar.

Varolan bir levha üzerinde ayarlanir tas yasiyorsaniz sizin montajcilar bu plastik bir tür tutan çimento kapsüller ayar çimento içine karisik bir lateks katki kullanmak zorunda. Bu kum bir fincan büyükleri tutkal dökme ve kurur izin gibi tür oldugunu. Tek fark, “beton katki” tutkal yaptiginiz gibi emülsifiye olmamasidir. Bu ekleme en az kalsiyum göç tutmaniza yardimci olabilir. Güverte çini yükleme islemi son derece kolay ve daha fazla ayar için sadece çok birkaç saat daha uzun sürer. Bu cazip fayans ev daha güzel yapmak. Bu harika fayans evinize tasarimina mizaç ve dogal güzellik getirmek için mükemmel bir firsat verir.

Lütfen tas tamamlandiktan sonra, düzenli bir bakim programi iyi bir delici mühürleyen ile kapali tutun.

Güverte fayans gözünüze daha çekici ve hos yapar küçük ev, hos bir görünüm vermek için en iyi seçenektir. Güverte fayans ofis ve güzel ev herhangi bir yüzey yeniden ve yenilemek için gerçekten yararli. Bu karolar her yerde kullanilabilir ve oteller, alisveris merkezleri, magazalar ve ofis, ev, restoranlarda çok yönlü uygulamalari saglamak olabilir.