dekorasyon banyo fayans 1-2-3 kadar kolaydir

Banyo birçok kisi gördügünüz yerdir. Eger misafirler ve bir güzel dekore edilmis banyo bunun bir parçasi olan en iyi izlenim birakmak istiyorum. Ayrica banyo is yerinde sert bir günün ardindan dinlenmek için bir yer yapmak istiyorum. Çok sayida yerlerden banyo fayansi dekorasyon fikirleri alabilirsiniz. Bu kitap, dergi, ya da ev gelistirme gösterileri ve videolari bile almak fikirler bakabilirsiniz.
Tadilat oldukça pahali alabilirsiniz. Tam bir yeniden is koymak için zaman ya da para yoksa, banyo fayans dekorasyon deneyin. Bu büyük ölçüde banyoda mevcut kiremit görünümünü degistirebilirsiniz. Fayans yontma veya çatlak olarak bu sürece elde edilebilir. Bunlar güvenli bir sekilde duvara veya karsi bagli oldugunu da emin olmak için emin olun. Dekorasyon banyo karolari banyo makyaj için harika bir yoldur. Mevcut fayans renk veya desen eklemek için bir kiremit aktarimi deneyin. Çini transferleri seçim için pek çok renk ve desen sunuyoruz. Herkes için bir sey var.
Sen fayans temiz oldugundan emin yaparak bu proje baslayabilirsiniz. Kirli fayans transfer kiremit sopa izin vermez bir katman olusturabilir kir veya sabun köpük içerir. Dekorasyon Banyo karo basittir. Ilik su içine transfer birakin. Tamamen sirilsiklam alir emin olun. Bunu çikardiginizda fazla suyun dikkatli olun. Fazla su birakmak için izin verin. Daha sonra kiremit için transfer geçerlidir. Bu sadece sadece bu karo için özel olarak olusturulan transferi bir demir gibi. Eger istediginiz yere konumlandirilmis transfer var sonra, kagit destek çikarin ve onu var – banyo fayans dekorasyon kolay yolu.
Baska kolay bir alternatif istiyorsaniz; mevcut fayans boyama deneyin. Evet, banyo karolari boyayabilirsiniz. Bu banyo fayans dekorasyon proje baslatmak için sadece fayans için yapilmis bir astar ile baslamak gerekir. Iyice karo yüzeyine zimparalanmis sonra, astar tabakasi uygulayin ve kurumaya birakin. Bazi durumlarda astar birden fazla kat gerekebilir. Sizin astar yüzey tamamen kuruduktan sonra, sonra seçtiginiz boya renk uygulayin. Her kiremit boya olabilir veya fayans ve alternatif boyama her kiremit atlamak olabilir.
Ayrica, sadece fayans bazi degistirebilirsiniz. Ev gelistirme magazalari çogu artik resim veya onlara sahneleri ile dekore fayans tasimak. Eger banyo seklini degistirmek için bu zaten dekore fayans alternatif olabilir. Eger dekorasyon banyo fayans geçirmek için zaman ya da para yoksa o zaman tabii ki güzel bir resim veya çiçek veya bir bitki bir sepet ile kiremitli alanlari kapsayan deneyin. Hizmetinizdedir kadar çok seçenek vardir. Olanaklar sinirsiz olabilir. Tadilatta pahali demek zorunda degildir. Bu yaratici almak anlamina gelir. Hayal gücünüzü kullanin. Banyo dönüsümü. Simdi zamani geldi.