depolama için bir dolap nasil kullanilacagini

Saklanmasina gerek evde birçok sey var. Organize bir sekilde bir seyler saklamak size ihtiyaciniz oldugunda ihtiyaciniz olani bulmak mümkün yardimci olacaktir. Birçok öge için uzun ömürlü endiseler de vardir. Eger giyim ve diger ev esyalari dogru bir sekilde saklandigi emin olmak istiyorsaniz, uzun vadeli ögeleri depolamak için bir uygun bir düzenli yatak odasi dolap açmak için bu ipuçlarini kullanin.

1) bir yatak odasi içinde bazi seyleri saklamak için pek çok neden vardir. Garaj veya bodrum seyler depolama ile hata, nem ve sicaklik endiseler bulunmaktadir. Sicaklik sicak ise, giyim boyalar rengini degistirmek ya da çikip bir daha düzgün bir görüntü olabilir gerçegi düsünmek gerekir. Suni ipek ve ipek bazi hassas lifleri aslinda eritebilir. Havadaki nem elbiselerini bir küf kokusu verir. Kokuyu, bunu kalip ya da giysi lifleri büyüyen küf oldugunu biliyoruz. Makul bir sicaklik ve nem adresinden giyim tutmak saklayarak ilk husustur.

2) Sizin giyim görünüsünüzü büyük bir yatirimdir ve size kisiligi ve tarzi temsil etmek için yardimci olur. Hasarlara karsi giyim korunmasi çok önemlidir. Hatta bir iç ev dolaba seyleri saklamak dikkat etmeniz gereken bazi seyler vardir. Bunun yerine kirisiksiz olurdu kutulara tikmak degil seyler yapin. Dolaba dogru askilari kullanarak büyük bir fark yaratabilir ve size giyim zarar görmesini önlemek için yardimci olabilir.

3) depolama içindir dolaplar sedir ürünleri kullanin. Onlar giysi balmumu mevduat birakin ve onlar sürmez çünkü kurutma makinesi yaprak kullanmayin. Cedar askilari ekstra yer almadan dolaba sedir dahil etmek kolay bir yoludur. Size ihtiyaciniz varsa aski sedir poset veya asmak sedir bloklar kullanmak, sedir içinde dolap satir olabilir. Sedir, nemi emer zararlilari iter, ve dolap taze bir koku verir. Sedir aslinda hava deodorizes, sadece kötü kokulari örtbas degildir. Nem emerek, bu sizin dolap ve giysi kalip ve küf gelen küf kokulari önlemeye yardimci olur.

Suya veya isiya maruz kalirsa astar veya omuz sertlesme için kullanilan kumaslar küçültmek veya parçalanir, çünkü 4) Bazen giyim kuru temizleme gerektirir. Bu kiyafetler kadar kutulu asla. Omuz kalici zarar görmesini önlemek için kuru temizleme aski onlari almak. Her kat ve takim elbise için tasarlanmis ahsap elbise askisi giysi bu tür mevcuttur kullanilmalidir. Eger asili giysi çok fazla yer kapliyor ilgili endiseleriniz varsa, yok. Çok hassas olmayan diger ev esyalari saklamak için akilli yollar bulun. Eger yastik, yorgan, havlu ve diger hacimli ögeleri saklamak yaparken Vakum torbalari büyük bir bosluk koruyucular. Etiket her sey bu ve depolama dolaba ihtiyaciniz oldugunda bulabilmesi için kalacak.