dis aydinlatma düzenlemek için nasil

Kendi erdemleri hakkinda konusmak için sadece yersiz oldugunu. Dis aydinlatma birçok yönden bize yardimci olur. Kesinlikle bahçe ve yollari aydinlatan hem de aksam partileri için muhtesem bir ortam saglar. Eger dis aydinlatma ve seçimi bazi ipuçlari arar biri iseniz Peki, sizin için bazi vardir.

amaç

Eger açik yanar koymak istediginiz bir fikir var mi? Degilse, ilk karar. Sizinle isiklar dekore edebilirsiniz yerler vardir, yol, agaçlar, giris, heykeller ve balkon ideal yerlerdir. Bir kez bu karar verdik, daha yaratici isiklari süslemek için izin verebilir olanaklari hakkinda düsünüyorum. Aksi halde, isiklar yaratici daha islevsel olmasini istiyorsaniz, önceden planlama büyük ölçüde size yardimci olur.

malzeme

Açik uzun süreli kullanim için, gerçekten saglam bir malzeme gerekir çünkü Dis Aydinlatma seçtiginizde, demirbaslar için malzeme hakkinda çok özel olacak. Tüm çesitli alüminyum, bakir ve ahsap onlari. Rengi siyah veya koyu renkler için gitmek gibi yesil bahçe ve dis mekan olarak açik renklerle amicability saglamak demirbaslar için bitirir.

model

Olanaklari ögrenin. Kesinlikle yaraticilik akiyor bir model olabilir. Peki, bir agaç güzel, en gibi bir desen veya sekil ile dekore edilebilir. Ayni sekilde, onun seklini vurgulayan bir heykel dekore edebilirsiniz.

stil

Sizin estetik anlamda uygun bir stil ögrenin. Onlar lale ya da sömürge fener gibi çiçek sekilleri olabilir ya da bazi ampul sanat için gidebilirsiniz.

konumlandirma

Açik isik Konumlandirma gerçekten çok önemlidir. Bu kadar aydinlatma ve dekorasyon, iki ana amaca hizmet etmelidir. Kapinin üzerine yerlestirilmis bir dis isik dekoratif hem de aydinlatici ikisi de olabilir. Bir bu yükseklikte bir yere konumlandirilmis ise ay isigi üzerinde yürüme hissi olsun yok. Bazen bu tür bir agaç veya çesme olarak bütün yapi aydinlatmak için bir baz olarak yerlestirilebilir.

Günes isigi seçenegi

Eger isterseniz bir günes seçenegi için gidebilirsiniz, onlar formlari çesitli gelir. Fenerler, tiki mesaleler, geçit ve yol isiklari ve küçük projektörler vardir. Bu seçenekleri arastirmak ve elektrik yükleme hakkinda endiselenmenize gerek yoktur. Teknoloji büyük ölçüde, önceki daha iyi bir sekilde günes isigi islevlerine ilerlemistir gibi. Hatta gölgeli veya bulutlu kosullarina isiklari sarj edilebilir.

Alçak gerilim
Eger alçak gerilim açik isiklari için gitmek emin olun. Bunlar bahçe ve dis mekan için idealdir. Sen çekici peyzaj kadar hafifletmek ve bunun için alçak gerilim ampuller ihtiyacim var istiyoruz. Bu isiklar kesinlikle koyunda davetsiz misafirleri tutun. Alçak gerilim üzerinde daha fazla izleyicilerden peyzaj tüm güzelligi takdir saglayan bir ortam saglar.