do-it-yourself ev gelistirme projeleri için basit ama etkili fikirler

Herhangi bir büyük ölçekli ev gelistirme projeleri için, her zaman ev sahibi profesyonel firmalar ile çalismak önerilir. Uzmanlar çekici ve dayanikli yapilar insa etmek gerekenlere sahip çünkü, çünkü bu da yasalarin gerektirdigi, ancak sadece. Bununla birlikte, bu evinizde yapmak istiyorum bazi degisiklikler her zaman orada her zaman bir ev üreticisi ise dikkate almak gerekir anlamina gelmez. Nitekim olarak, kisisel olarak ev yenileme bakimi ile, bir ev tasarimi heyecan ve eglence kesfetmeye baslayacaktir. Ve tabii ki, size ev gelistirme projesi için ev üreticileri ödemek zorunda degil tarafindan giderleri azaltabilir.

Evinizin iyilestirilmesi için yapabilecegi bazi çok basit ama etkili degisiklikler burada listelenmistir.

1. Odalar için en uygun boya seçin. Sonunda ev satmak planliyorsaniz, nötr boya kullanmaniz gereken budur. Bu potansiyel alicilar sevmedigim bir boya renk sahip olma olasiligi götürmek olacaktir. Daha karmasik ve derin olacagini böylece de bir aksan duvar koyabilirsiniz. Bu oda çok daha büyük ve daha genis görünmesini saglayacaktir olarak küçük odalar için, açik bir tonunu özellikle tavan için uygundur.

2. Evinizde aydinlatma gelistirin. Bir ev için yapilabilir en önemli degisikliklerden biri aydinlatma degisimdir. Çok stil ve tasarimlari da mevcuttur enerji tasarruflu lambalari, yararlanin. Ayrica daha dogal aydinlatma saglamak için bir odada bir pencere eklemeyi düsünebilirsiniz. Bu özellikle bodrum yapabilirsiniz. DIY pencere montaj sadece tamamlamak için 2 gün sürebilir çünkü endiselenmeyin.

3. Eski ve hasarli döseme yerine düsünün. Döseme vinil tip sert bir yüzeye döseme en ucuz türleri arasinda da kesinlikle yüklemek için basit ve. Evinizde daha sofistike bir döseme tarzi olmasini istiyorsaniz ve bunun için bütçe varsa, siz de seramik için gidebilir. Daha önce döseme karolari henüz denemediyseniz, panik yapmayin. Hala bunun için ev üreticileri kiralamak zorunda degilsiniz. Eger örnegin kirli mutfak gibi, önce küçük odada yapiyor deneyebilirsiniz. Buna alismak sonra, gerçekten kolay ve eglenceli kendi fayans koymak bulacaksiniz.

4. Eger evinizin görünümünü iyilestirmek için yapabilir son sey ön kapi degistirmektir. Tahmin edebileceginiz gibi, ön kapi insanlar görüyorum ki evinizin ilk yönlerinden biridir. Böylece, bir yenisi ile degistirerek, komsulari ve ziyaretçilerin kolayca evinizde yapmis degisiklikleri taniyacaktir. Onlar en ucuz seçenekler gibi çelik kapi ile gidebilir, ve tabii ki gerçekten dayaniklidir. Onlarin var kapi ne tür görmek için yerel ev mobilyalari perakendeci kontrol edebilirsiniz ve mükemmel ev uyacak stil ve tasarim seçebilirsiniz.