Dogru gida temizlik malzemeleri seçme

Gida temizlik ekipmanlari basinçli yikama çesitli olusur. Bu makineler etkili temiz ve güvenlik ve hijyen tesvik etmek mikroptan arindirilmasi gida hazirlama alanlari. Gida kurulmasi için en uygun basinçli yikama seçerken, dikkate almak hem de belirli türleri gibi aramak için bazi özellikler vardir. Uygun gida temizlik malzemeleri seçmek için bazi ipuçlari:

• Uygun dikkate alinmasi gereken bir basinçli yikama için, olmasi gerekir bazi özellikleri vardir. Kullanici dostu ve güçlü ve dayanikli yapisi olan bir makine arayin. Bu uzun yillar bir zaman dilimi içinde ve bakim maliyetleri en az tutulmasini son saglayacaktir. Tripleks seramik pistonlu pompalar ve toz kapli kare iki özellik makinenin uzun ömürlü arttikça, aramak için diger önemli özellikleridir. Ayrica, düsük gürültülü çalisma idealdir böylece temizlik sirasinda müsteriler ve diger çalisanlara rahatsizligi önlemek için ve aslinda, bir garanti ile birlikte basinçli yikama istiyorum.

• Soguk su basinçli yikama yaygin olarak yüksek endüstri standartlarina gida hazirlama alanlari temiz ve sterilize yeteneklerini nedeniyle gida temizlik malzemeleri olarak kullanilir. Bu ameliyat dostu ve çalisma ömrünü uzatmak ve onarim ve bakim maliyetleri düsük tutmak saglam motorlari ile insa edilir, böylece bu makinelerin kullanim kolayligi için insa edilir.

• Sicak su basinçli yikama ayni zamanda popüler bir seçimdir. Bu makineler agir yag alma için etkili ve hizli ve verimli, hatta yagli lekeleri en zorlu tasima yetenegine sahiptir. Onlar gevsetmek için sicak su akisi yayarlar ve kaldirmak özellikle sikismis-gres, yaglar ve yüzeyleri temizlemek ve sterilize etmek için kiri. Toz kapli kare makinenin korozyonu önlemek için koruyucu bir tabaka olarak hareket ederken, su, bir elektrik motoru ve bir paslanmaz çelik dizel kazani ile isitilir.

Bir yüksek sicaklik basinç pompasi • yikama düzenli olarak temizlenmesi, yüksek düzeyde sunmak için idealdir. Onlari agir temizlik kolu isletmeler için uygun bir seçenek haline, çok yüksek sicakliklarda temiz ve sterilize için tasarlanmistir.

Kurulmasi için uygun gida maddeleri temizliginde ekipman seçimi önemlidir. Yüksek standartlara temizlemek için ihtiyaç seçtiginiz ekipmanlari, temizlik uzun süre dayanacak siki endüstri standartlarina uygun ve güçlü ve dayanikli insaat için yetenegi var. Dogru gida temizlik malzemeleri seçimi tesis temiz ve güvenli tutulur bir ve müsterilere hitap edecek biri oldugunu saglayacaktir.

Müdür Tam Le Yönetim tarafindan isletilen Steamaster,, 1959 yilindan beri is olmustur.