dolap sürgülü tarzi eklenti istiyorum doors_

Çogu kisi kendi ihtiyaçlarini karsilamak için kendi dolaptan iç tasarim, ama çok önemli bir noktaya düsünce vermeyin – aslinda dolaba nasil. Bu, kapi yani! Ama tam olarak yatak odasi tamamlamak için, size dolaba olmalidir kapi ne tür düsünce biraz vermelidir.

Tüm tabii ki, var dolaptan ne tür baglidir. Bir gömme dolap bir örnegin, ulasmak-daha farkli bir kapi gerektirir.

Uzun bir dolap (bir derin bir karsi) varsa, o zaman muhtemelen sürgülü kapilar yükleme hakkinda düsünmek isteyeceksiniz.

Cam kapi sürgülü için dezavantajlari?
Bir sürgülü kapi için sakincalari nelerdir? Eger yoldan gelen kapilari endise duyuyor musunuz? Kapilarin dogru yüklüyse, bu olmayacak. YOu da her zaman rayina sürgülü kapinin sesi duyacaksiniz. Belki de duyarli sinir olan insanlar bu tahris edebilir. Fakat yine de, dogru takilmis, bu gürültü bu yüksek olmaz.

Sizin baglari veya ayakkabi asmak için bir over-the-kapi sistemi bu konuda, bir sürgülü kapi, ya da katlanir kapi iyi ise yaramaz. Görüs dolaba taban ve de disari onlari alacak – Eger ayakkabi raflari haddeleme–yatagin altinda satin alabilirsiniz gibi, bu küçük bir konudur, ihtiyaçlariniza bagli.

Bir sürgülü kapi ararken, size kaliteli bir satin almak isteyeceksiniz – kapilar çok fazla bir güçle söve içine slam olmaz böylece sessiz raylar ve bir amortisör sistemi ile birlikte geliyor.

Eger sürgülü kapilar karar verdikten sonra, hangi tür almak gerekir? Herhangi bir ihtiyaci karsilamak için tasarimlar büyük bir çesitlilik vardir.

Aynali kapilar odanizin büyüklügü iki katina
Eger yatak odasi oldukça küçük görünüyor düsünüyorsaniz, aynali kapilar çözüm olabilir. Üst aynalar katta oda yansitir ve iki kat daha büyük görünüyor yapacaktir. Ayrica yeni bir kiyafet üzerinde çalisirken tepeden tirnaga kendinizi görmek mümkün olacak, bir avantaj oldugunu bu yüzden.

Buzlu ya da füme cam kapilar baska bir alternatif vardir ve benzersiz bir görünüm sunabilir.

Eger ahsap sicak tonlari seviyorsaniz, o zaman ahsap veya ahsap laminat seçimi var. Ahsap laminat kapilar masif ahsap kapi daha hafif ve daha kolay slayt, masif ahsap genellikle göze daha sik görünüyor.

Ahsap kapilar, panelli kati olabilir, veya panjurlu olabilir. Bu tüm göz için iyi görünüyor baglidir.

Karsilastirmali alisveris
Herhangi bir büyük amaç oldugu gibi, bu kapilar uzun süre sizinle olmak istiyorum. Yani internet ile artik her zamankinden daha kolay bazi karsilastirmali alisveris yapmak isteyeceksiniz. Sizin için dogru olan kapi yatirim önce, onlarin uygun ortamda nasil görünecegini görebilirsiniz Ayrica bölgede birkaç ev gelistirme magazalari ziyaret etmek isteyeceksiniz.