dus güncelleme

Eger daha modern ve taze görünümlü tasarimi ile mevcut dus güncelleme düsünüyorsaniz, yapmak için birçok kararlar vardir. Mevcut seçenekler her ile biraz bunalmis hissedebilirsiniz, ama her seferinde bir sey için daraltarak baslar.

dus basliklari

Seçim için piyasada yeni ve farkli seçenekler bir yeri vardir. Bu aradiginiz özelliklere sahip, yeni bir dus basligi ararken akilda tutulmasi gereken en önemli seylerden biridir. Eger akarsu çikarilabilir bas veya farkli gibi Aradiginiz seçenekleri sadece baskanlarina seçimler daraltarak daha kolay bir dus basligi seçerek yapacaktir. Seçtiginiz dus basligi hangi tip, bir kere baslamak bulmak ne bagli olarak biraz sihhi tesisat ve muhtemelen sihhi tesisat bir çok yapmaya hazir olun.

musluk ve kollari

Yeni bir dus basligi satin aldiysaniz da kollari yeni bir dizi ve uygun bir küvet musluk seçmek isteyebilirsiniz. Tek basina bir dus varsa bir küvet musluk sadece kollari gerekmez. Yeni kollari takarken sihhi tesisat temel bir anlayis gerekir ve biraz deneyim sürecini kolaylastirabilir. Bir küvet musluk takarken Birçok ev sahibi sorunlari var. Size musluk takmak o eski borular yeni musluk karsilamak için yeterince uzun olmayabilir. Bu durumda ise bunlari genisletmek için boru ulasmak için duvara geçmek zorunda kalir. Eger boru erismek için alçipan için gitmek zorunda çünkü bu sadece, bazi sihhi tesisat bilgi degil, ayni zamanda bazi insaat deneyimi gerekmez. Eger dösenmis duvar varsa bu duvara almak için bazi kiremit kaldirmak ve çalismak için yeterli yer olmasi gerekebilir.

Dus kabini

Eger yapiyoruz diger gelismeler ile birlikte dus kabini yerine düsünüyorsaniz, ayni zamanda daha fazla düzeyde çevresi ile yeni durak saglamak için altinda mevcut sheetrock ve zemin tahtalari yerine gerekebilir. Daha fazla düzeyde ve hatta yeni kabini kaldirmak ve yerine Alçipan ve mevcut için fikstür kaldirmak ve eklemek nasil nasil bir anlayis olmasi gerekir Bu islem sirasinda içeri koymak olacaktir kolay yerlestirmek için planladiginiz alani sihhi tesisat.

Bu okuduktan sonra, bu gelismeler dogru ve güvenli bir sekilde yapilir emin olmak için profesyonel bir yenileme sirket danismak her zaman en iyisidir için bu daha fazla pazarlik biraz gibi görünüyor karar, eger. Sirketler basvuruldugunda hangi birini seçmek için karar vermeden önce birkaç farkli firmalardan tahminleri almak en iyisidir. Gelismeler is kodu ve her seyi göre yapilacaktir size garanti edecek yapmak için profesyonel kullanmak seçmek gerektigi gibi çalisacaktir.