düsünmesi gereken resim çerçeveleme seçenekleri

Bir sey sizin için önemli oldugunda, resim çerçeveleme bu görünüm sergilemek için en iyi yollarindan biri olabilir. Bir magaza dogru çerçeve seçimi olsa da, nadiren almak için yoldur. Bu yerlerde farkli faydalari bir dizi sunabilir ise, daha özel, bitmis bir görünüm saglayabilir bazi tesisleri bulunmaktadir. Sanat veya fotograf her türlü sunmak için en iyi yolu düsünen kisiler zanaat magazasinda stok var olandan daha fazla düsünmelisiniz.

özel seçenekler

Özel kare resim çerçeveleme için en iyi seçeneklerden biridir. Bunlar resim için dogru sunum türüne olusturmaniza olanak saglar. Örnegin, sadece resmin güzelligini artirmak için dogru renk oldugunu paspas seçebilirsiniz. Bu renk ya da kompozisyon ve ne parça ekler açisindan üstün olan bir çerçeve seçebilirsiniz. Eger seçenekleriniz hakkinda profesyonel bir konusmak, bu özel tasarim bitmis parça tüm fark yaratabilir.

sizin parça korumak

Önemli resim çerçeveleme bir baska yönü korunmasi, veya çerçeve dahil görüntü veya belge korumak için adimlar atiyor eylemidir. Bunu yapmanin pek çok yolu vardir, ancak birkaç kisi kendi seçenekleri ne fark. Sen asitsiz paspas veya çikarilabilir bant menteseleri isteyebilirsiniz. Sen UV koruma ve yansima önleyici yüzey, ya da bireysel ihtiyaçlarina göre parça korumanin bir benzersiz bir yol sunuyor cam isteyebilirsiniz. Bu sekilde, zaman içinde gelismekte olan kusurlari veya sorunsuz yillarca görüntülemek devam edebilirsiniz.

benzersiz

Eger daha farkli bir sey varsa resim çerçeveleme farkli türde bir düsünebilirsiniz. Örnegin, shadowboxes yerine düz fotograf ya da belge daha, 3 boyutlu nesneleri görüntülemek için mükemmel bir yoldur. Parça 3D ise, yerine degerli ögeleri sokmak için bu daha fazla yer ekleyin, çünkü shadowboxes mükemmel bir çözümdür. Bebeginizin veya askeri kullanim ögeleri ögeleri ile yapabilirsiniz. Bu önlemler uzun vadede bu ögeler, ayni zamanda bir one-of-a-kind, profesyonel bir sekilde bunlari görüntülerken.

Baska bir yaratici seçenek igne çerçeveler kullaniyor. Burada, montaj ve iyi is korumak için bir yol kullandigi çerçeveleme için benzersiz bir yöntem kullanarak olacak. Eger uzun süre korumak isteyen bir patchwork desen veya spor formasi varsa, örnegin,, bunu yapmak için dogru yolu bir özel çerçeve ile. Kolayca da koruyan yakisikli bir sekilde görüntü görüntüleyebilirsiniz.

Bunlarin hepsi resim çerçeveleme göz önüne alindiginda sahip seçeneklerdir. Sadece yerel bir dükkana gidiyor ve birkaç ahsap ve cam çerçeveler toplayip kaçinin. Sürecine biraz daha zaman yatirim ve güzel görüntüler yerine düzgün korunmus olacaktir.