duvar karolari ile bir tasarimci ev yapmak

Bir ev tasarimi sirasinda duvar karolari vazgeçilmezdir. Onlar bizim ev zarif bir görünüm saglar. Duvar karolari büyük talep ve bu çiniler yürüttügünü müsteri sayisi her geçen gün artmaktadir. Piyasada duvar karolari çesitleri vardir. Sen digerleri arasinda seramik, kireçtasi, metal, kayrak veya porselen karolar, seçebilirsiniz. Seramik ve Porselen karo pazarda büyük talep yasiyorsaniz. Size ihtiyaci ve bütçe göre bu çiniler herhangi birini satin alabilirsiniz. Duvar karolari evinizin güzelligi uçmak. Bu mutfak, banyo ve diger odalarin duvarlari fayans satin alabilirsiniz. Bu çiniler korumak için uzun ömürlü ve çok kolaydir.
En çesitli çini hakkinda kisa bir bilgi sahibi olsun.

Porselen karo: – Bu karolar daha çok kahverengi ve kahverengi koyu renkler orta gelir. Porselen karo neme karsi dayaniklidir. Yani yildir yeniden yükleme onlar hakkinda endiselenmenize gerek yoktur. Konyak bir tasarim deseni ile geliyor ise kaldirim tasi bir mozaik tarzi porselen karo oldugunu.

Seramik duvar karolari: – seramik duvar karolari toprak sesi tonlari mevcuttur.

Cam Duvar karolari: – Cam duvar karolari farkli her karo cam sekilleri, çok renkli çini ve yüzey dokulari bir dizi olusur. Cam karo, gökkusaginin her renk mevcuttur.

Kireçtasi duvar karolari: – kireçtasi duvar karosu toprak sesi çogunlukla, ama tasarim desenleri ve sinirlarin çok sayida sunmaktadir. Bu çinileri ile onu çevreleyen duvarlarda tasarimci yapilar olusturmak mümkündür.

Mermer fayans: – mermer veya granit fayans kirli beyaz ve bej, ama koyu kahverengi mermer ve bir su mavi granit karo tonlarinda çogunlukla geçerli de sunulmaktadir. Mermer fayans her bu tür uzun süre kullanmak olmustur.

Kayrak Tasi: – Genel olarak kayrak döseme yaratici her kiremit birlestirilir toprak tonlarda renk bir arada bulunuyor. Kiremit rengi aradiginiz ne belirli bir renk kombinasyonuna bagli olarak ekran karisik gri, kahverengi, kahverengi ve kirmizimsi kahverengi, degisir.

Traverten duvar karolari: – renk toprak tonlarinda farkli kahverengi ve Misir Altin Tuscany Blend altin volkan, bej. Bu karolar çaglar boyunca soyundan dogal güzelligi var.

Duvar Karosu satin almadan önce, aklinizda bazi önemli seyleri saklamak gerekir. Duvar karolari bir oda aslinda ne oldugunu daha küçük veya daha genis görünmesini saglayabilirsiniz. Açik renkli olanlari oda ne aslinda bu biraz genis görünmesini saglayabilirsiniz Örnegin, koyu renkli fayans oda kompakt ve daha küçük görünmesini saglayabilirsiniz. Ama ayni zamanda beyaz renkli çini açikça toz ve kir gösterir ve düzenli temizlik gerekir. Eger oda bu çinileri ile görünüyor nasil uygun bir düzeni görünümünde yapmak ve oda taslarin çesitli olumlu ve olumsuz etkileri hakkinda düsünüyorsaniz, bir dogru karar vermek mümkün olacak.