duvarlar, tavan ve zemin için köpük yalitim

Dolgu veya duvar, bir açik zemin içinde buldugunuz doldurma veya eski bir ev çati alani yatan büyük amaca hizmet eder. Malzeme ve çok katmanli çesitli ev içinde ve dis duvarlari içinde elemanlari ve ev afetlerden koruma saglar. Bu malzemeler ev yapimi kritik yönleri vardir. Bunlar olmadan kis, çok soguk olurdu parke zeminler üzerinde yürüyen çok yüksek sesle olur, ve sicak aylarda içinde sikisip isi herkes için dayanilmaz olurdu. Bu kalip, küf, ve duvarlar, zemin ve tavan yayilan yangindan süreli koruma almak için bu malzemelerin iç ve dis yapi boyunca güncel tutmak için gereklidir. Köpük yalitim yeni insaat, yenileme, ya da basit bir degisiklik tamamladiktan ve profesyonel dolum güncel isteniyor herhangi bir duvara kendini buldu olun, alan yariklar içine almak için harika bir yoldur.

Köpük yalitim evinizde bulunan çati, duvar ve döseme için dolgu çesitli türlerinden biridir. Kullanilan dolgu türü herhangi bir araligi ya da kombinasyon saglar termal, nem, ates ve ofis veya ev alani boyunca ses bariyeri koruma. Dolgu Bu tip güvenli bir sekilde karistirmak için egitimli bir profesyonel, metre ile uygulanan ve Uzayin boyunca dört büyük biçimlerinden biri geçerli oldugunu. Malzemenin türü R-deger, malzemenin ne kadar kalin bir göstergesi saglar ve ne kadar yapinin türü için içeri kullaniyorsaniz bina kodu standartlarina yalitimi sunmak için uygulanmasi gereken

Köpük yalitim boncuk, sivi, tahta, ve kati sekillerde geliyor. Ürününüzün uygulayarak mason evinizin o alandaki koruyacak düzgün çatlak dolgu saglamak amaciyla tavsiye hangisini bilecek. Boncuk ve sivi uygulamalari sadece duvarlar insa zaman yararlidir veya temel duvarlari onlari açti. Bu somut uygulanabilir ve kalici koruma için etkili uyacaktir. Yönetim kurulu ve kati formlari, ancak bina kodu standartlarina ulasmak için ek yangin geciktirici malzemeler gerektirir. Blok seklinde köpük yalitim mükemmel bir isi koruma saglamak amaciyla ev duvar yapi içine insa edilmistir.

Güncelleme sirasinda bir sprey uygulamasi için ev yapinin çerçeve içine insa bloklari, köpük izolasyon yapimi için dayanikli sur saglar. Hala iç hasar ve hava degisiklikleri gibi rahat sakinleri duvarlariniza güvende tutmak buhar bariyeri ve termal koruma tüm sunarken, dolgu diger formlari daha iyi insaat malzemeleri uygun olabilir.