düz çati birçok çesidi gelir, bu nedenle yaygin türleri ögrenmek

Evinizde bu bölümünde degistirirken seçebilirsiniz düz çati birkaç türü vardir. Profesyonel ragmen evinizin için en uygun olani üzerinde karar vermenize yardimci olacaktir ile çalisiyoruz, herkesle toplanti önce mevcut türlü bir fikir olmasi tesvik edilmektedir. Yaygin olarak kullanilan malzemeler hakkinda biraz ögrenme en yaygin tür bilmek olsun, hizli ve sorunsuz proje çalistirmak yardimci olabilir.

Düz çati en popüler türleri arasinda sik sik BUR denilen meskûn türüdür. bu asfalt ya da en yaygin olarak kullanilan bazi maddelerin olan katran, malzeme birçok katmandan olusur gerçeginden adini alir. Katran kullanildiginda, o zaman bir yapinin üstüne yayilir bu sivi, batirilmis kagit seklinde verilmektedir. Asfalt kullanildiginda, genellikle rulo veya kagit sikisti. Günes isigi sürekli yüzeyde asagi gülen tarafindan zaman içinde zarar vermez, böylece her iki sekilde, düz çati malzeme bu tür genellikle daha sonra çakil ince bir tabaka ile kaplidir.

Öte yandan, tek-katli yassi çati malzemesinin sadece bir tabakasi degil, çok sayida içerir ve mevcut olan diger malzemelere göre daha fazla yapi kullanilir. Çati Bu tür oldukça ince ve genellikle tutkal ya da dayanikli baglanti elemanlari ile ya ev ya da binanin en üst eklenir. Malzemelerin çesitli çati bu tür kullanilabilir, ancak kurulumu kolay ve satin almak ucuz oldugu için en popüler biri kauçuk edilir. Bu konuda bir on yil sonra güzel görünümlü devam etmek için bazi bakim gerektirir çünkü ragmen tek katli çatilar, diger türleri ile bazi rekabet var. Sizin için en iyi seçenek belirlemek için bu görev için tercih sirket konusun.

Size uygun düz çati nihai tür sivi olarak devam ediyor ve sonunda sertlesir türüdür. Bu size sprey tür ve üzerinde boya tür arasinda seçim yapabilirsiniz. Sprey köpük çatilar hangi sonra günesten korumak için bazi çakil ardindan, üretan veya akrilik ile malzeme satir olabilir, yüzeye püskürtülür gerekir. Bu seçenek yalitim sunar, ancak sürekli sizinti için alan kontrol etmelisiniz. Sen sadece mevcut çati ömrünü artirmak için çalisiyorsaniz sadece bir seçenek oldugu, yüzeyde boya tercih, yerine olabilir. Bazi asinma ve yipranma evinizin üst koruyacak bir su geçirmez çati kaplama alabilirsiniz, ama öncelikle temiz ve pürüzsüz oldugundan emin olun.

Bu seçeneklerin avantaj ve dezavantajlari hakkinda sorulariniz varsa, yükleme yapan sirket konusmak gerekir. Hangi seçim akilda önümüzdeki birkaç yil içinde gerekli fiyat, dayaniklilik ve bakim düzeyleri tutmak, sizin için en iyi biridir ögrenin.