earth4energy diy temiz enerji meraklilari için yol açmaktadir

Ben gerçekten gezegenimizin bakmak bizim ortak sorumluluk olduguna inaniyoruz olur. Sadece bizim için degil, çocuklarimiz ve çocuklarinin çocuklari için. Çünkü benim inançlarin bir do-it-yourself temiz enerji kilavuzu baslikli Earth4Energy kesfetmek istiyorum.

Earth4Energy nasil günes enerjisi ve rüzgar enerjisi girmeleri ev sahibi ile hisse bir üründür. Bu kelimenin tam anlamiyla nasil günes panelleri ve rüzgar güç jeneratörleri olusturmak için insanlar gösteren bir kilavuzdur. Hatta en deneyimli el ulagi basariyla kilavuz kullanabilirsiniz.

Malzeme video egitimlerini ve adim adim PDF’leri hem yoluyla sunulmaktadir. Malzeme bilgilere aninda erisim saglayan Internet üzerinden bilgisayara yüklenir. Hiçbir gecikme anlamiyla ve hemen baslayabilirsiniz.

Gerekli araçlari bir listede özetlenmistir. Iyi haber muhtemelen baslamak için evin etrafinda döseme araçlari en olmasi. Ihtiyaciniz olabilecek her sey bir nalburdan veya ev gelistirme merkezinde satin alinabilir.

Ayni sekilde, günes panelleri ve yel degirmenleri insa etmek için gerekli olan malzemeler de kolayca yerel olarak satin alinabilir. Ayrica bir sey ve çevrimiçi ihtiyaç ve teslim her seyi satin alabilirsiniz. Gerçekten bu konuda zor bir sey yok.

Projenin tüm amaci, tabii ki, ucuza ev için elektrik yaratmaktir. Günes panelleri ve rüzgar yoluyla olusturulur Elektrik pek çok sey için kullanilabilir. Eger ev isitma ve bilgisayar ve televizyon dahil olmak üzere aletleri çalistirmak için olusturmak gücünü kullanabilir.

Günesten enerji günes panelleri ile yakalanan ve pil saklanir. Earth4Energy onlar hasat enerji depolamak için hiçbir ücret ödemeden pil edinme kullanici gösterir. Insanlar çok onlar için çalismak için sistem koymak ne kadar kolay sasirirlar. Herkesin bu kullanabilirsiniz böylece tasarim basit yapildi.

Nitekim olarak, Michael Harvey, onu yaratan adam, bunu kullanabilirsiniz emin olmak için hayatin her kesiminden 20 fazla kisi üzerinde test. Sürekli aritma ve test süreci ile o kolay ve uygun fiyatli hem de oldu bir sistem yaratti.

Sonuç ortalama kisi 200 $ altinda için kendi günes panelleri ve rüzgar insa olabilir. Bazi insanlar artik bir is olarak baskalari için günes panelleri insa ediyoruz bu süreç bu kadar büyülenmis hale gelmistir.

Günes ve rüzgar enerjisi sadece elektrik faturalarini düsürmez unutmayin en vermeyelim, ama onlar da ayni zamanda evinizin satis degerini artirabilirsiniz. Bu bir göz alarak deger kesinlikle. Kesinlikle incelemeye deger yüzden Earth4Energy bir zirhli vardir, hiçbir soru iade garantisi para istedi.