elektrik panolari satin almak için bilerek

Sen güvenli oldugu ve mümkün oldugunca etkin çalismasi için ikamet boyunca dolasir elektrik istiyorum. Dogru elektrik panolari satin evinizde bir gerçeklik yapabilirsiniz.

Ayrica bir hizmet paneli ya da kesici paneli olarak bilinen bir elektrik panosu, evinizde bir yerde bulunabilir çelikten yapilmis bir kutu. Bu elektrik sisteminin beynidir. Bu diger devreler bagli birden çok devre kesiciler içerir. Bu devrelerin ve tellerin tüm is düzgün ikamet boyunca elektrik dagitmaktir. Bir ev insa zaman bir elektrikçi elektrik panelleri yüklemeniz olmasi gerekir. Eger uzun yillar ayni evde yasamis ve kesici paneli sorunlari yasiyor ise, ayni zamanda, o zaman degistirme zamani olabilir. Ya da ne yapmaniz gereken onu modernize etmek için ve bugünün standartlarina uymak için sirayla güç yükseltmek için oldugunu görebilirsiniz.

Satin almadan önce yeni hizmet panelleri ev elektrik ihtiyaçlari düsünün. Ayrica seçmelisiniz elektrik panosu ne tür hakkinda bilgi almak için bölgenizdeki enerji sirketi basvurmalisiniz. Bu sizin sehir ve devlet için gereksinimleri ve kodlari tüm uygun olacaktir birini seçin önemlidir.

dikkate almak gerekir ne

Yani yeni elektrik panolari satin almak için gittiginizde ne düsünmek gerekir? Bu sorunun cevabi bilesenlerin bir sayidir. Sen ana salter ve devre kesiciler sistem için, hem de bara denilen bir sey düsünmek gerekir. Düsünmek nötr bara ve topraklama otobüs bar bulunmaktadir.

Siz de panellerin türleri hakkinda düsünmek gerekir. Bu transfer anahtarlari, alt panel, ana kesici ve ana pabucu gibi ögeleri kapsar. Eger elektrik panolari satin alma yeni iseniz o zaman daha iyi sizden daha elektrik ev gelistirme bu formu ile haberdardir alisveris gezisinde sizinle birlikte birini almalidir. Sonuçta yanlis parçalari satin almak istemiyorum!

Bu paneller konusunda dikkate alinmasi gereken daha çok risk faktörü hala var. Elektrik parçalari çok sayida, gerçekten gerekli esyalari satin almak için bir nalburdan gittiginizde aramak için bilmek zorunda yüzden içeren karmasik bir konudur.

Ayrica amper düsünmek gerekir. Istediginiz amper ihtiyaci baglidir. Bu, elektrik sirketi ile kontrol gereken bir seydir. Eger servis panelleri için gerekebilir amper 100 ‘dan 200 yerde arasinda olabilir. En evleri bugün 200 amper gerektiren ancak bazi bölgelerde 100 yeterli.
Devre kesiciler ne olacak? Tek kutuplu ya da çift kutuplu bulunmaktadir. AFCI ve GFCI vardir. Bu terimler size yabanci iseniz o zaman bir elektrik uzman yardimiyla askere gerekir.