elektrik panolari satin sizin için yardimci

Ayrica servis panelleri, yük merkezleri veya kesici kutulari olarak bilinen elektrik panolari, çelik kutular o evde devre kesiciler bir dizi vardir. Bu elektrikli aletler mümkün güç bir konut boyunca dagitilacak için yapim, devreleri baglidir. O zaman onlari satin almak için geldiginde bu paneller hakkinda biraz bilmek yardimci olur.

Siz veya devre kesiciler asina olmayabilir. Ne bu cihazlari yapmak bir asiri akim gerçeklestiginde, herhangi bir sekilde hasar veya teller kisa oldugunu durumunda kablo korumak için, ikamet için güç ve kapatmak için.

Eger devre kesiciler için degistirmek için sigortalar yükseltmek istiyorsaniz bu elektrik panolari degistirmek için gerekli olabilir. Ayrica evinizin güvenligi için ekstra devre kesiciler eklemek gerekiyorsa yük merkezi yerine karar verebilir.

Ne Unutmamaniz gereken yeni bir hizmet panelinde ekleyerek evinize erisimi olan güç miktarini artirmak degil olmasidir. Eger konut daha fazla güç ihtiyaci oldugunu bulmak ise su anda oldugundan daha, içeri ve güç hizmet için bir elektrikçi kiralamak gerekiyor. O su anda sahip sistem yükseltmek mümkün olacak. Bu süreç yeni elektrik panolari, hem de yeni bir elektrik sayaci ve bu kablolari gibi diger ögeleri saglayacaktir.

Sen emin ve eviniz için satin yeni elektrik panolari hakkinda rahat hissetmek istiyorum. Onlarin saklamak için geri zorunda kalmamak için onlari özel ihtiyaçlarina uyacak sekilde istiyorum.

Yeni bir kesici paneli için alisveris baslamadan önce, mevcut elektrik ihtiyaci hakkinda dikkatlice düsünmek. Ayrica gelecekte gerektirecektir ne tahmin isteyebilirsiniz. Panel tipi uygun ne oldugunu ögrenmek için bölgenizdeki elektrik sirketi ile iletisim kurun. Eger yasadigimiz toplumda kodlari ve yönergelere uygun bir satin emin olmak istiyorum

Yeni elektrik panolari için alisveris düsünmek için birçok farkli faktör vardir. Bilesenleri, türleri, amfi ve devre kesiciler vardir. Bir sey hakkinda süpheniz varsa, yapmaniz daha bilgi daha büyük bir tabana sahip birine sormak.

Bilesenler ana kesici, devre kesiciler, hem de tevzi çubuklari, topraklama basbarlar ile nötr baralar içerir. Bildigim kadariyla türleri gitmek, düsünmek için ana kesici, hem de alt panel, ana pabucu ve transfer anahtarlari vardir.

Satin gereken amper onlar için ihtiyaç bagli olarak degisebilir. Onlar 100 amper 200 amper arasinda degisir.

Bu devre kesiciler söz konusu oldugunda, birkaç seçenek vardir. Sen tek kutuplu, çift kutuplu, AFCI ve GFCI arasinda seçim yapabilirsiniz. Magazada satis temsilcileri de gerekirse bazi yardim sunmak gerekir.