en büyük elektrikli süpürge ile ilk 5

Hepimiz yaklasik en iyi elektrikli süpürge için ariyorlar ve sag yüksek ve düsük baktiktan sonra, ben 5 elektrikli süpürge altindaki seçim için en iyi bazilaridir hissediyorum. Bu 3 vakum bir kisi sizin için ideal olacak en azindan çok iyi size uygun ne tarz önemli degil.

Hoover Rüzgar Tüneli S3765 Kapak: Hoover s3765, dönem çikip birçok incesi arama teneke kutu vakum biridir. S3765 çok hafif ve tasinabilirlik için miktar biridir. Bu ergonomik ve masif yumusak tekerlekler bir esinti iterek yapmak zorundadir. Ayrica, bu bebek size bir vakum yapabilecegini bilmiyordum tamamlanmis konularda yardimci olmak için araç ve ekleri bir ton ile dolu geliyor. Ne olursa olsun temizlemek için ne zemin kat, s3765 yararlanmak için ideal arasindadir.

Dyson Dik Cyclone DC 14: Dyson DC 14 onunla üretilen kendi Root Cyclone Teknolojileri size sürekli emme sunabilir. Yaklasik 300 $ için gurur Dyson adi yapilan bu elektrikli süpürge puan olabilir. Ayrica bu dik vakum ile zemin yüzeyi her türlü kapak ve Dyson için en tespit oldugunu topu manevra yöntemi kullanmanin yarari olmasi mümkündür.

Eureka 4870 MZ Dik Hepa Smart-Vac: Bir harcama bütçe konum ama yine de kaliteli bir elektrik süpürgesi gerekir ise, Eureka 4870 MZ gitmek yaklasimdir. Bu vakum 100 $ yakin için tespit edilebilir ve iyice hali ve sert ahsap zeminler temiz olacaktir. Bu süpürge torbalari kullaniyor ama içine insa oldukça iyi bir HEPA filtrasyon programi vardir. Ayrica, hatta en zor isleri dogru yapmak için ekleri ve araçlari oldukça dolu geliyor.

Düzenlenen Black & Decker PHV 1.800 CB dönme el: PHV 1.800 farkla piyasada elektrikli süpürge düzenlenen havali el biridir. Bu emme üst düzeye çikarmak için bir dönme burun vardir ve ayni zamanda elektrik faturalarinda tasarruf için puan Energy Star. Yaklasik 100 $ bir el için pahali gibi görünüyor ama bu kesinlikle elektrikli süpürge ilgili tüm elin büyük baba oldugunu. Eger çocuklariniz varsa PHV 1.800 hizli bir sekilde en yakin arkadasi olabilir.

iRobot Roomba 560 Robot Vakum: yaklasik 400 $ için tüm etrafinda havali ve tek robot elektrikli süpürge budak mümkündür. IRobot sadece harika ve sizin için isten hepsini yapiyor. Insan degil bir sürü sadece bu en iyisi bu bu kadar keskin olmayan bizler için çok vakumlama tadini çikarin.
Bu seçeneklerin tümü 5 bugün piyasada olan en fazla puan alan elektrikli süpürge gelmektedir. Eger iyi fiyat deger kaliteli bir elektrik süpürgesi bulmak isterseniz, bu modellerin herhangi bir dikkate harika. Her yerde orada firsatlari ve tasarruf vardir, çünkü her zaman alisveris yaklasik köknar yok. Sadece bunlardan yararlanmak bakmak ve almak zorunda.