etkili tezgah seçimler maliyet

Tezgah malzemeleri sadece renk ve tarzi çok farkli, ama ayni zamanda fiyat degil. Bu dogrusal ayak basina 10 $ veya daha fazla egzotik malzemeler için dogrusal ayak basina 100 ABD Dolari veya daha fazla harcama gibi az için yeni bir tezgah koyabilirsiniz. Burada tezgah seçimler yaparken akilda tutulmasi gereken bir kaç sey vardir.

Birçok kisi granit görünümünü seviyorum ederken, kati döseme pahali olabilir. Laminat bu pahali ama popüler malzeme için uygun bir alternatiftir. Bu, kurulumu kolay dayanikli ve renk ve desen genis bir yelpazede mevcuttur. Hatta bazilari, tas ya da granit gibi dogal malzemelerin görünümünü taklit etmek için tasarlanmistir. Bu tas kilidi gibi kenar malzemeler ile birlikte kullanildiginda, düsük bir fiyat etiketi ile üst düzey bir görünüm elde edebilirsiniz. Laminat Ancak, kendi dezavantajlari var. Bir altina monte lavabo ile kullanilan ve bir egilim yanik izlerine sahip olmamalidir.

Beton tezgahi Rancho Mirage yükleme baska bir bütçe dostu bir seçenektir. Beton son derece dayaniklidir ve yaygin tezgahi için kullanilan diger malzemelere göre isiya çok daha yüksek bir tolerans sahiptir. Birçok kisi bunu korumak zor olacagini düsünüyorum çünkü bir tezgah malzemesi olarak beton kullanir tereddütlü. Bu gözenekli bir malzeme olsa da, beton tezgahi düzgün mühürlü lekeleri geçirmez olan. Granit mutfak tezgahi gibi, her birkaç yilda bir beton tezgahi yeniden mühürlemek gerekir. Bunun disinda, onlar kolay temizlenebilir ve neredeyse bakim ücretsizdir. Beton tezgahi bir diger yarari da muhtemelen en özellestirilebilir malzeme oldugunu. Bu beton sise kapaklari veya diger bezemeler yerlestirerek ya da granit veya mermer görünümünü taklit desen ve renk seçerek benzersiz bir konusma parçasi olan bir merkez ada olusturabilirsiniz.

Tabii ki, granit her zaman popüler bir seçimdir. Bu dogal güzelligi, çok yönlülük ve dayaniklilik ile ünlüdür. Dogal isiya dayanikli özelliklere sahiptir ve temizligi ve bakimi nispeten kolay oldugu gibi kavrulma olmayacaktir. Granit tezgahi mutfak tasarimi bir kriter vardir. Eger yakin gelecekte her zaman ev satan planliyorsaniz, muhtemelen anlayisli alicilar genellikle granit mutfak tezgahi ile birlikte yükseltilmis mutfak talep olarak granit mutfak tezgahi Rancho Mirage yüklemek istediginiz. Sen granit mutfak tezgahi kurarken bir servet, ancak, harcamak zorunda degilsiniz. Örnegin, kullanmak ¾ inç tas yerine standart 1 tamamen kabul edilebilir – ¼ inç, çogu insan fark bile olmaz. Ayrica seçtiginiz kenarlari türüne göre kaydedebilirsiniz. Egimli veya boga burunlu kenarlari granit mutfak tezgahi harika görünüyor Hiç süphe yok ki, onlar da daha biraz maliyet. Bunun yerine, daha az maliyetle yuvarlak kenarli tercih isteyebilirsiniz. Bir avantaj: onlar da daha güvenlidir.