eureka forbes saglik elçileri yasam ‘kampanyasi için arkadas

Hindistan’da Eureka Forbes RO yolculuk 1982 yilinda basladi, Eureka Forbes (Shapoorji Pallonji Group’un bir parçasi) saglik büyükelçileri, kapilarinin önünde çaldi yasam için arkadas, kendilerini ele. Saglik büyükelçileri en saf haliyle içme suyu kavramini savundu. Büyükelçiler bir avuç ne baslayan bugün ülke genelinde 131 sehirlerdeki 1,5 milyon ev ve 398 ilçe dokunmadan 7000 direkt personel ile Hindistan’in en büyük ag olarak ortaya çikti. Ve satis sonrasi hizmet destegi yöneticileri sonrasi rakam deger de söz oldugu, bu tür Hindistan’da Eureka Forbes RO genis kullanimidir. Günlük 20.000 Hint mutfaklari üzerinde ziyaret 4500 sirketin egitimli teknisyenler vardir. Servis merkezleri, ile 1500 arti numaralandirma, ayni zamanda artan talep verilen sayisi üzerinde artmaktadir. Ve Eureka Forbes RO su aritma basarisi yolculuk tarihe kadar devam eder.

Eger yasam kampanyasi için arkadaslarinin bir parçasi degilseniz saglik elçileri henüz kapilarinin önünde çaldi varsa, yani, 3988 3333, Eureka Forbes yardim hatti numarasi erisilebilir yuvarlak saat çevirin. Sen derhal yanit verilecektir. Istediginiz Eureka Forbes RO su aritma ücretsiz bir ev gösteri talebi de sirketin kurumsal web sitesinde bu sayi veya çevrimiçi arama yapilabilir. Özellikleri açisindan ayrintili olarak çesitli modelleri görmek için ve ayni zamanda fiyatlari bir göz için, sadece RO su aritma ürün sayfalarinda göz atabilirsiniz.

Eureka Forbes iki marka vardir – bir perakende satis dogrudan satis ve baska üzerinden ulasilabilir. Markalar Her ikisi de kapasiteleri takim elbise kumasi çesitli cepler degisen ilgili kitties çok sayida model var. Eureka Forbes 2009-10 6 prestijli UNESCO Su Digest Ödülleri kazanir. Bu iyi de kullanilan bilesenlerin kalitesi kadar dahil ileri teknoloji dogrular.

Bu dogrudan satis yoluyla asagidaki üç Eureka Forbes RO sistemlerin herhangi siparis edebilirsiniz:
• Aquaguard toplam koruma +
• Aquaguard toplam reviva
• Aquaguard toplam atomu.