ev artiracak alimlari

Ev gelistirme sadece o tüm oda veya kat yenilemek için birkaç yil beklemek arada bir olay olmamalidir. Bunun yerine bu araçlar ve seyler getirecegi ekstra özellikler veya onlar dekor ile uygun olacak sekilde yararlanabilir böylece yavas yavas yapmak için evinize yeni cihazlar ve ögeler eklemek hangi sürekli ve asamali bir süreç olmalidir ev daha modern ve lüks bir görünüm. Körük bunu daha verimli hale getirmek için ev ekleyebileceginiz uygun araçlar bazi örnekler, daha iyi görünümlü ve daha islevsel.

In-Duvar Konusmacilar: nihai surround ses deneyimi için duvara Bu uyum hiç yer alirken. Bu ev sinema veya stüdyolari için mükemmel bir seçenektir, ama bir televizyon veya ses sistemi ile baska bir odada onlari tasarim etkilemeden çok onlar yararlanabilir. Onlarla gitmek için ayni zamanda ses bir selektör gibi kontrol yukarida ve-duvar geliyor böylece tavan hoparlörler-duvar alabilirsiniz. Hala bazi rahatlatici müzik dinlerken bahçe veya bir güneslenme bir içki ya da yemek keyfini böylece baska bir seçenek açik hoparlörler.

Mutfak Merkezi Güç Bankasi: Bir mutfak merkezi güç tabani size çalisma yüzeyleri içine gömülü olsun basit bir metal alet. Buradan bu güç farkli tel olagan arapsaçi vazgeçmek ve istediginiz gibi birçok farkli aletleri olarak kullanmak için izin herhangi bir gadget sonra yapabilirsiniz. Bir blender, güç mikser, kahve degirmeni ve her ne olursa olsun istediginiz ve onlar için prizler bulma konusunda endiselenmenize gerek asla alin.

Rüzgar Çanlari: Onlar bir maliyeti olmaz her ev için basit bir ek konum ama koymak konum her yerde büyük bir etki yapabilir. Onlar büyük iç veya dis görünüm ve ayni zamanda rahatlatici bir ses yaparken görsel bir etki yaratmak. Kapi bu sizin misafirler için güzel tebrik ses yaparken birisi odaya girer her zaman uyarir çanlari özellikle iyi.

Müzik Dahili: Bu sistemler size, tüm evde müzik dagitimini saglar. Besiginde bir MP3 yerlestirin veya bir CD açin ve sonra da müzik yararina almak istiyorum hangisi odalarinda alicilari koymak. , Temizlik veya evin etrafinda hareket, bu sekilde o zaman müzik koleksiyonunuza duymak için kulak-zarar birimlere müzik açmak zorunda kalmazsiniz.

Görüntülü Interkom: Bir kapi için video interkom disariya çikmak ve disari çikmak ve onlara izin vermeden önce ziyaretçi bakabilirsiniz anlamina gelir içeri olarak kendinizi ortaya zorunda kalmadan kapida kim oldugunu görmek için bir yüksek teknoloji yoludur , büyük bir kapsamli güvenlik önlemi yapma.

Bahçe Isik: aksam disinda oturan zaman harika bir atmosfer verecektir romantik eski moda fenerler de dahil olmak üzere bahçe için alabilirsiniz farkli isiklar, genis bir yelpazede bulunmaktadir.