Ev gelistirme sözlesme ipuçlari

Birçok ruh sadece bir sey balik oldugunu bulmak için onarim veya bir ev iyilestirmeler yapmak için bir müteahhit tuttu. Sorunlari önlemek için bazi ipuçlari.

Ev gelistirme sözlesme ipuçlari

Sizin ev isi yapmak için bir müteahhit ise her zaman göründügü kadar kolay degildir. Birçok kisi kendilerini müteahhit çagri, ama gerçekten degil. Sorunlari önlemek için ilk adim aslinda bir yüklenici olarak lisansli kim ile birini ise emin olmaktir. Sonradan sorun varsa, bir anlasmazlik yükseltmek için tescil dairesi irtibata geçebilirsiniz.

En müteahhitler etik, dürüst insanlar ve isletmeler. Olmayan digerleri, ancak vardir. Bu kisiler gerçekten insaat sürecine dahil oldugunu bilmiyorum varsayiyorum. Bu önemli ölçüde daha fazla kar elde etmek bir açilis ile saglamaktadir. Bu, proje deklare etmek anlamina gelir düsünebilirsiniz iken, öyle degil. En müteahhitler en düsük fiyat almak inaniyorum, bu yüzden nadiren tahmin kadar çalistirin. Kar artirmak için iki baska yollar, ancak vardir.

Etik olmayan müteahhitler yapacak ilk sey düsük kaliteli malzeme kullanmaktir. Satin sey oldugu gibi, yüksek kaliteli ve düsük kaliteli versiyonu var. Eger yüksek kaliteli versiyonu isteyebilirsiniz da, bunu aldiktan olmadigini belirlemek zor bir zaman olabilir. Yüksek ve düsük kaliteli arasindaki fark göründügü degil nasil bir sey sürer ne kadar genellikle. Bu sorunu yenmek için yolu tam marka, boyut ve parça numarasi [mümkünse] sizin sözlesmede belirtmektir. Aksi takdirde iki sey yapar. Ilk olarak, bu islemi nasil çalistigini biliyorum sürede yüklenici koyar. Daha sonra dogru malzeme kullanilmamistir bulursaniz Ikinci olarak, her zaman yasal islem için çare olabilir. Yazili her seyi oldugundan, yüklenici az savunma vardir.

Ikinci bir etik taktik yem ve anahtari. Bu süreçte, yüklenici muhtemelen proje kapsamaz bir teklif fiyati verir. Eger bir anlasma aliyorsaniz düsünüyorum, ancak proje daha fazla para talep basladiktan sonra yüklenici size geliyor baslar. Yüklenici sizi midilli yoksa çalismaya devam reddediyor. Bu durumda, en iyi savunma proje sözlesmesi yazili olarak her seye sahip yine. Bu bir avukat ücreti madde eklemeyi unutmayin. Yüklenicinin bu taktik çalisirsa, bir avukata basvurmalisiniz. Avukat yüklenici düz koyacaktir. Sözlesme isi bitirmek reddederse, muhtemelen o etik olmayan bir dava ise yeni bir müteahhit için avukat tarafindan söylenecek. Bir avukat ücreti madde anlasmaya dahil oldugu için, hiçbir yasal ücretler ödeyerek bitirmek gerekir. Bu iyi bir durum degildir, ancak kandirdi aliyorum yener.

Genel olarak, bir müteahhit bulmak için en iyi yolu güvenilir arkadas sevk için istemektir. Daha sonra, yazili her sey olsun. Bu iki adim ile, büyük sorunlar herhangi kaçinmalisiniz.