ev sinema perdeleri

Eger pencere vardir bir odada bir ev sinemasi olusturmak için ama baska seçenegi ile birakilirsa, windows üzerinde perdeler koyarak dikkate almak gerekir. Ev sinemasi perde gerçekten ev sinemasi bir atmosferde korunmasinda yardimci olabilir. Sinema ekrandan gelen sadece isik görülebilir karanlik odalarda oldugu bilinmektedir.

Eger disaridan parlak isik oda infiltre oldugu bir film izlerken bir ev sinema ise yaramaz hale gelir. Oda karanlik olan gözlerini ekranda canli renkler ve her ayrintiyi görmenizi saglar.

Ne ev sinema perde seçerken bilmeniz gerekiyor?

Bunlar yaygin nedeni, kalin malzeme kumas gibi adlandirilir. Tamamen oda girmeye çalisirken isigi engellemek çünkü Evet, daha kalin bir malzeme digerlerinden ev sinema perdeleri farkli kilmaktadir. Onlarin temel amaci oda mümkün oldugu kadar karanlik olarak tutmaktir.

Eger karanlik bir yerde ev sinema yaparken dikkate almaniz gereken en önemli faktör renktir. Perdeler mavi, pembe, sari, deve, siyah ve bir 96-parça Crayola kutusunda olabilecek tüm diger renkler gibi renklerin çesitli gelir. Eger sahip olabilecegi en iyi seçenek koyu renkler seçmektir. Açik renkler ekrandan tahmin edilmektedir renkli kaos neden olabilir isigi yansitan, koyu renkler açik açik renkler kullanildiginda aksine odasina nüfuz izin vermez.

Düz bir ev sinema perdesi ya da desenli bir gitmek için mi seçerek ev sinema tasarim baglidir bir karardir. Eger tiyatro genel görünümünü dikkate almak gerekir. Sizin perdeleri birlikte görünümünü çekme olabilir ev sinema büyük bir parçasi olabilir. Kullanilacak malzeme de ev sinema bagli olarak seçilebilir. Perdeler kadife mevcuttur ve en sahipleri için popüler bir seçenek kalir. Onlar sofistike bir görünüm ve oda tasarimi için bir kenar ekleyin. Pamuk baska bir seçim ama katmanlari kullanildiginda etkili oldugu bu ucuz bir alternatif düsünebilirsiniz.

200 inç – Perdeler 28 arasinda degisen çesitli boyutlari mevcuttur. Eger perde sadece dogru yüksekligi, yerden birkaç santim isterim akilda tutmak gerekir. Bu zemin dokunursa, insanlar kaza neden yakalanmayin olabilir. Boyutu yani sira, kullanilan malzemelerin her perde farkli olabilir.

Genellikle, onlar her iki tarafinda veya sadece bir taraftan, merkezi yoluyla olsun açmak nasil göre siniflandirilir. Sen ne gibi göre dizayn ev sinema perde isteyebilirsiniz. Özelliklerine bagli olarak özel yapilmis isleri kabul üreticisi vardir. Ne kadar ya da nereye perde satin alacagini, size paranin karsiligini aldiginizdan emin olmak gerekir.

Sadece akilda tutmak için unutmayin ev sinema perdesi film deneyimi en üst düzeye çikaracak ne ipuçlari.